"malowali mi auto...jestemm zadowolony...dobrze wykonna robota..auto odebrałem czyste,umyte i wysprzątane-pachnące.Fajny szef i jedgo pracownik polecam z czystym sumieniem",
motoryzacja
"Szybko, sprawnie, tanio. Autko naprawione, śmiga bez problemu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pozdrawiam i do zobaczenia.",
Alicja11, VW SHARAN
"Naprawa samochodu Opel Astra po kolizji -szybka fachowa i miła obsługa naprawa bez zastrzeżeń. Samochód odebrany czysty wysprzątany.Polecam",
Jan Lewandowski, Opel Astra
"Robię samochody już bardzo długo w tym warsztacie i uważam że obsługa jest dobra i fachowa, ceny trochę lepsze niż w innych warsztatach. Jedyne minus to czasami są zawaleni pracą i trzeba trochę poczekać na odbiór samochodu, ale widać że się starają i czasami po godz 17 można ich zastać w trakcie pracy.",
Logan, CX, ZX, AX, ZX, C5, C2 aktualnie
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam uszkodzoną chłodnicę, maskę i zderzak w oplu karl rocks. Chciałabym w własnym zakresie kupić ww części. Czy chłodnica z zwykłego karla o takim samym silniku 1.0 i maska będą pasować też do rocksa? Zderzak wiem że odpada bo wyglada zupelnie inaczej ale jesli chodzi o maske i...
Witam potrzebuje odświeżyć zderzak tylni w Skodzie Oktavii II. Zderzak porysowany itp...Co będzie najlepszym rozwiązaniem dla tego typu problemu?