"Szybko naprawił moją audice, dwóch innych mechaników na starcie mówiło dużo większą sumę niż on wziął pod koniec naprawy. Do tego można z nim pogadać, nie to co z niektórymi gburami.
Polecam, mój samochód naprawił szybko i dobrze. Oby każdy tak robił.",
Andrzej Sołocha
"Szybko Profesjonalnie naprawione auto za rozsądne pieniądze. Polecam!!!",
Spyrek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...