"Pełna profeska, chłopaki wiedzą co robią - nie zgadują tylko po prostu wiedzą! Grzecznie i miło, ceny w normie, czas pracy ok. POLECAM!!!",
JESZCZE TAM WRÓCĘ, HONDA
"Witam.
Z usług warsztatu korzystam od dobrych 20 lat. Zawsze spotykam się tutaj z fachowością na wysokim poziomie ((bez znaczenia na markę samochodu), rzetelnością i miłą obsługą. Z pełnym przekonaniem polecam rodzinną firmę Kamiński i Syn.
Pozdrawiam.",
Jarek, BMW E39 530i
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy w silniku 2.0 Dti mozna bezpiecznie zrobic tuning mechaniczny? Jest mozliwosc zainstalowanie 2 turbin/ zwiekszenia wtrysków ? Czy to opłacalne ?
Jaką moc można osiągnąć w honda civic 1.4 sedan 2001r, 90km, ograniczając koszty do 3tyś ?
Jakie są opcje na podniesienie mocy silnika w BMW e46 M3?
Witam. Posiadam mondeo mk4 2.5 t. Ile mocy mozna tutaj zrobic w granicach bezpieczenstwa?
Chciałbyś zmienić swój samochód od wewnątrz, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Boisz się zbyt dużych kosztów, na które cię zwyczajnie nie stać? Spokojnie! Wiele czynności możesz wykonać...
Największym producentem systemów wtrysku podtlenku azotu do silników jest "Nitrous Oxide Systems", dla tego też zwyczajowo na wtrysk podtlenku azotu mówi się NOS. Działanie instalacji polega na...