"Bardzo uczciwy i profesjonalny mechanik.
Wszystko poszlo szybko i sprawnie.
Nie naciaga ludzi na kase.Nawet jak ktos przyjedzie z innego kraju moze sie spodziewac
uczciwej ceny za wykonane uslugi.
Polecam w wszystkim !
",
Iza, Honda Civic Hybrid
"Szybko, sprawnie, tanio. Autko naprawione, śmiga bez problemu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pozdrawiam i do zobaczenia.",
Alicja11, VW SHARAN
"Szybka i sprawna obsługa. wszystkim gorąco polecamy.
sylwia i damian",
sylwwusia92, renault
"witam i polecam warsztat ale nie zgadzam sie do opini '''draiwera''' widocznie zazdrosci im sprytu i wiedzy bo co MI wiadomo rzeczy niemozliwe zalatwiaja od reki a cuda zajmuja im troche czasu.Paragonu nie daja bo nie maja kasy fiskalnej ale na zyczenie klienta wystawiaja rachunek.",
e30, bmw
Serdecznie zapraszam do kontaktu
"Serdeczne podziękowania dla właściciela i załogi warsztatu samochodowego z Kołobrzegu Matejki Jana 6 za profesjonalną i bezinteresowną pomoc w naprawie mojego auta Hyundai w dniu 06 10 2020 ! Dzięki za ratunek w potrzebie! Byłem gościnnie w Kołobrzegu miałem usterkę układu wydechowego,usterkę usunięto priorytetowo.Wszystkiego najlepszego z...",
Roman Mews, Hyundai Santamo
"Polecam. Dobry konkretny mechanik. Ma wiedzę i praktykę. Widać że stara się pomóc a nie naciągnąć. Potrzebuje na to czasu bo robi kilka aut na raz ale to akurat nie jest wadą lecz stylem pracy. Spokojnie można tam oddać auto do naprawy. Przynajmniej jak mówi ze zrobi to zrobi i nie ściemnia. Cenowo też jest ok. ",
Pit, Vw
"Bardzo dobry mechanik. Naprawił wszystko sprawnie i szybko. Jedna uwaga: właściciel nie wystawia rachunków.
",
Radosław Drożdżewski, Ford Focus mk1
"Robię samochody już bardzo długo w tym warsztacie i uważam że obsługa jest dobra i fachowa, ceny trochę lepsze niż w innych warsztatach. Jedyne minus to czasami są zawaleni pracą i trzeba trochę poczekać na odbiór samochodu, ale widać że się starają i czasami po godz 17 można ich zastać w trakcie pracy.",
Logan, CX, ZX, AX, ZX, C5, C2 aktualnie
Od 20 lat zajmuję się naprawą samochodów francuskich Citroen Peugeot
Autoryzowany serwis wielomarkowy, Naprawa samochodów Sprzedaż części i akcesoriów
" zdiagnozowana usterka i usunieta...bez jakis komplikacji",
dual43, BMW 525
"malowali mi auto...jestemm zadowolony...dobrze wykonna robota..auto odebrałem czyste,umyte i wysprzątane-pachnące.Fajny szef i jedgo pracownik polecam z czystym sumieniem",
motoryzacja
Pełen zakres mechaniki, wulkanizacja oraz klimatyzacja. Zapraszamy Serdecznie!
"Opinia o tym warsztacie jak najbardziej pozytywna :-). Wyjechałem z rodziną na wakacje i auto zepsuło się 70 km przed celem. Assistance zadziałał. Warsztat z polecenia, samochód odstawiony o 10 na serwis, a odebrany tego samego dnia o 15. Ceny też przystępne. Polecam ich jak najbardziej.",
Maciek, Peugeot 206
"Witam.
Z usług warsztatu korzystam od dobrych 20 lat. Zawsze spotykam się tutaj z fachowością na wysokim poziomie ((bez znaczenia na markę samochodu), rzetelnością i miłą obsługą. Z pełnym przekonaniem polecam rodzinną firmę Kamiński i Syn.
Pozdrawiam.",
Jarek, BMW E39 530i
"Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne podejście do naprawy auta, szybko i solidnie.
Polecam jak najbardziej !
",
Paweł, Audi A3
"Jestem Klienten juz od kilka lat z roznymi samochodami i nigdy nie mialem powod do narzekania.zawsze mozna sie dogadac z chlopakami.mysle ze wszystko zalezy od podejsca klienta do mechanika.Polecam pomimo nie najnizszych cen obslugi.",
tomek, vw.daewoo. renault.opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...