"Pełna profeska, chłopaki wiedzą co robią - nie zgadują tylko po prostu wiedzą! Grzecznie i miło, ceny w normie, czas pracy ok. POLECAM!!!",
JESZCZE TAM WRÓCĘ, HONDA
"Szybko, sprawnie, tanio. Autko naprawione, śmiga bez problemu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pozdrawiam i do zobaczenia.",
Alicja11, VW SHARAN
"Bardzo szybka i sprawna naprawa mechnicza. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!",
Krzysztof-Poznań
"Generalnie jestem zadowolony z usług, naprawdę miło i profesjonalnie, polecam ten warsztat ale nie jest bez wad, mimo wszystko pojechał bym ponownie w razie awarii. ",
Tomek
Serdecznie zapraszam do kontaktu
"Serwisuje swojego każdego Mercedesa w tym warsztacie najpierw 190D 2.5 który przejechał 913 tysięcy teraz okularaW210 2.2 CDI który ma 716 tys km naprawy są wykonywane z duża dbałością mechanicy z duża wiedzą serdecznie POLECAM ",
Marek, Mercedes
"Polecam. Dobry konkretny mechanik. Ma wiedzę i praktykę. Widać że stara się pomóc a nie naciągnąć. Potrzebuje na to czasu bo robi kilka aut na raz ale to akurat nie jest wadą lecz stylem pracy. Spokojnie można tam oddać auto do naprawy. Przynajmniej jak mówi ze zrobi to zrobi i nie ściemnia. Cenowo też jest ok. ",
Pit, Vw
"Bardzo dobry mechanik. Naprawił wszystko sprawnie i szybko. Jedna uwaga: właściciel nie wystawia rachunków.
",
Radosław Drożdżewski, Ford Focus mk1
"Robię samochody już bardzo długo w tym warsztacie i uważam że obsługa jest dobra i fachowa, ceny trochę lepsze niż w innych warsztatach. Jedyne minus to czasami są zawaleni pracą i trzeba trochę poczekać na odbiór samochodu, ale widać że się starają i czasami po godz 17 można ich zastać w trakcie pracy.",
Logan, CX, ZX, AX, ZX, C5, C2 aktualnie
Od 20 lat zajmuję się naprawą samochodów francuskich Citroen Peugeot
Autoryzowany serwis wielomarkowy, Naprawa samochodów Sprzedaż części i akcesoriów
"Najlepszy mechanik w Kołobrzegu.
Naprawiam u Pana Wojtka dwa auta, za każdym razem szybka i trafna diagnoza, bardzo solidna naprawa i świetne podejście do klienta.
Zdecydowanie polecam każdemu tego mechanika.
",
Adam , Audi A6 C6, BMW E39
"tez miałem malowanego forda mondeo u nich...wstawiane reperatury tylnych nadkoli wraz z progami.Świetna robota,nic nie wskazuje na to ze auto mialo tyle rdzy.Polecam warsztat z czystym sumieniem,auto odebralem tez czyste i wysprzatane.Warsztat nie wyglada zaciekawie ale wierzcie mi ze to mylace bo fachowcy sa wysmienici",
zadowolony
Pełen zakres mechaniki, wulkanizacja oraz klimatyzacja. Zapraszamy Serdecznie!
"Opinia o tym warsztacie jak najbardziej pozytywna :-). Wyjechałem z rodziną na wakacje i auto zepsuło się 70 km przed celem. Assistance zadziałał. Warsztat z polecenia, samochód odstawiony o 10 na serwis, a odebrany tego samego dnia o 15. Ceny też przystępne. Polecam ich jak najbardziej.",
Maciek, Peugeot 206
"Witam dobra diagnoza oraz szybko usunięta usterka. Bardzo polecam ten warsztat wczasowiczom dobry kontakt telefoniczny.polecam",
arek zielona góra, SKODA FABIA 1
"Witam.
Z usług warsztatu korzystam od dobrych 20 lat. Zawsze spotykam się tutaj z fachowością na wysokim poziomie ((bez znaczenia na markę samochodu), rzetelnością i miłą obsługą. Z pełnym przekonaniem polecam rodzinną firmę Kamiński i Syn.
Pozdrawiam.",
Jarek, BMW E39 530i
"Przyjechałem "z drogi". Wymiana przepalonych żarówek. Fachowo, szybko i na temat.Obsługa miła.",
Roman Z Nowej Soli, Renault Laguna
"Pozdrawiam Panów z Jacex zwłaszcza elektryka samochodowego za bardzo profesjonalną obsługę klienta i rzetelną naprawę mojego auta. Mało już pozostało tak profesjonalnych mechaników uczciwie podchodzących do problemu. Pozdrawia właściciel Opla Astry III.",
Romek, Opel Astra III 1,7 xdti
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę