"Szybko za rozsądną cenę. Profesjonalna obsługa, bez zbędnych opowieści. ",
Jaba daba dooo, SEAT toledo
"Szybko, sprawnie, tanio. Autko naprawione, śmiga bez problemu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pozdrawiam i do zobaczenia.",
Alicja11, VW SHARAN
"Szybka i sprawna obsługa. wszystkim gorąco polecamy.
sylwia i damian",
sylwwusia92, renault
"Fachowa i konkretna obsługa. Wiele spraw można załatwić od ,,ręki`` bez konieczności zostawiania samochodu. Polecam",
krystian, opel
Serdecznie zapraszam do kontaktu
"Dzień dobry odnosząc się do tych opinii negatywnych zawartych na tej stronie chciałbym ,zaznaczyć że muszą to pisać firmy konkurencyjne ( zwykła złośliwość) ponieważ przebywam w tym warsztacie od lat jako klient posiadający parę pojazdów różnych marek i nigdy nie zauważyłem żeby klient był tak traktowany jak w tych komentarzach wręcz przeciwnie...",
port rybacki , vw / Mercedes i inne
"Polecam. Dobry konkretny mechanik. Ma wiedzę i praktykę. Widać że stara się pomóc a nie naciągnąć. Potrzebuje na to czasu bo robi kilka aut na raz ale to akurat nie jest wadą lecz stylem pracy. Spokojnie można tam oddać auto do naprawy. Przynajmniej jak mówi ze zrobi to zrobi i nie ściemnia. Cenowo też jest ok. ",
Pit, Vw
"Bardzo dobry mechanik. Naprawił wszystko sprawnie i szybko. Jedna uwaga: właściciel nie wystawia rachunków.
",
Radosław Drożdżewski, Ford Focus mk1
"Robię samochody już bardzo długo w tym warsztacie i uważam że obsługa jest dobra i fachowa, ceny trochę lepsze niż w innych warsztatach. Jedyne minus to czasami są zawaleni pracą i trzeba trochę poczekać na odbiór samochodu, ale widać że się starają i czasami po godz 17 można ich zastać w trakcie pracy.",
Logan, CX, ZX, AX, ZX, C5, C2 aktualnie
Od 20 lat zajmuję się naprawą samochodów francuskich Citroen Peugeot
Autoryzowany serwis wielomarkowy, Naprawa samochodów Sprzedaż części i akcesoriów
" zdiagnozowana usterka i usunieta...bez jakis komplikacji",
dual43, BMW 525
"malowali mi auto...jestemm zadowolony...dobrze wykonna robota..auto odebrałem czyste,umyte i wysprzątane-pachnące.Fajny szef i jedgo pracownik polecam z czystym sumieniem",
motoryzacja
Pełen zakres mechaniki, wulkanizacja oraz klimatyzacja. Zapraszamy Serdecznie!
"Opinia o tym warsztacie jak najbardziej pozytywna :-). Wyjechałem z rodziną na wakacje i auto zepsuło się 70 km przed celem. Assistance zadziałał. Warsztat z polecenia, samochód odstawiony o 10 na serwis, a odebrany tego samego dnia o 15. Ceny też przystępne. Polecam ich jak najbardziej.",
Maciek, Peugeot 206
"Polecam. Jestem zadowolony z jakości obsługi, komunikacji w trakcie naprawy, wyjaśnienia przyczyny usterki i wykonania usługi kompleksowo. Naprawy i wymiany płynów, filtrów wykonane rzeczowo i konkretnie na markowych produktach. ",
Sebastian, Audi A6 C6, Audi A6 C6, Audi A3, VW T4, Mercedes V
"Przyjechałem "z drogi". Wymiana przepalonych żarówek. Fachowo, szybko i na temat.Obsługa miła.",
Roman Z Nowej Soli, Renault Laguna
"Ja tam jestem zadowolony z ich usług nie raz korzystałem i naprawdę nie mam powodów do narzekań ani co do ceny ani co do jakości . Pozdrawiam",
zielony
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...