"Moje auto zostało w szybki i profesjonalny sposób naprawione. Polecam",
Micin, Volkswagen
"Polecam, jestem zadowolona z wykonanej usługi. Panie na recepcji przemiłe. ",
Julia
"Nie znam się na naprawach samochodów, zaufanie we mnie wzbudza ten kto jest prawdziwie przekonujący, a podobno na rzut oka dobrze oceniam ludzi. Jestem zadowolona z naprawy, z kontaktu z pracownikami, jasnego wytłumaczenia, co jest przyczyną niesprawności samochodu i z całej obsługi. Życzę firmie wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów w pracy.
",
Monika, volkswagen 2002
"Serwis profesjonalny, miła obsługa i przystępne ceny. Oddałem auto, zadzwonili co trzeba wymienić i jaki będzie koszt. Rachunek się zgadzał na koniec a do tego umyli mi jeszcze auto gratis:)Polecam",
Michał, Renault Traffic
"Bardzo fachowo i niedrogo, na auto trochę czekałem, ale to raczej normalne u dobrego mechanika ;)",
edudezet89, volkswagen golf gti
"Fachowa i miła obsługa,sprawny montaż instalacji gazowej w bardzo przystępnej cenie.Polecam wszystkim!",
Marta, Volkswagen
"Super. Naprawdę polecam. Miła atmosfera i fachowa obsługa.",
Dorota Cempura
"Trafiłem na ten warsztat dzieki tej stronie.Zadzwoniłem i umówiłem sie na naprawe.Wszystko dobrze zrobili i za niewielkie koszty.Bardzo miła obsługa i dobrze robia.Od tamtej pory korzystam tylko z ich usług. Gorąco polecam.",
Paweł, Volkswagen Passat
"warsztat oceniam pozytywnie; miła obsługa, kontakt utrzymany, informacje o "niespodziankach" na bieżąco.
naprawa dotyczyła przedniego zawieszenia, oraz przypadkowo odkryte usterki konieczne do usunięcia na już",
Wojtek, Dodge
"Polecam bardzo ten zakład. Przy każdej naprawie, mechanicy sprawdzają podstawowe elementy. Rozległe usterki ustalają telefonicznie, co robić, a czego nie robić, zawsze podają koszty naprawy. Czas wymiany ok, zgodnie z ustaleniami z klientem. Właściciel po każdej naprawie wyjaśnia co się stało, co trzeba wymienić, co ewentualnie za jakiś czas...",
Kamil, Ford Focus 1.8 tddi
"Jestem stałym klientem serwisu od około 5 lat, zawsze jest miła i profesjonalna obsługa. Jest fachowa i szybka diagnostyka i naprawa pojazdu. Nigdy się nie zawiodłem, naprawdę polecam.
Jeśli obecnie ktoś nie serwisuje tam auta, niech nie zamieszcza nieprawdziwych informacji. Pozdrawiam",
rafal.koper, Opel Astra
"Dobry mechanik, wymiana silnika przeprowadzona w stosunkowo krótkim czasie. Otrzymałem nawet gwarancję na wykonaną pracę. Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam ten warsztat każdemu.",
WalkingMan96
ZAPRASZAMY DO AUTO NAPRWA WARSZTATU MECHANIKI POJAZDOWEJ OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ SAMOCHODÓW ORAZ PRZYSTĘPNE CENY.OBSŁUGUJEMY MAŁE FLOTY FIRM. ZNAJDUJEMY SIĘ W DZIĘGIELEWIE między Sierpcem a Płockiem 5km od Starych Proboszczewic 7km od...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry, miałem 2 lata temu robioną skrzynie biegów. Zepsuła się ponieważ jak kupiłem auto, skrzynia biegów była bez oleju w środku, bo jakiś mechanik nie nalał jak naprawiał. Od tej pory (po naprawie) jak jadę zimą, gdy puszczam lekko pedał gazu na biegu, słychać taki odgłos - coś pomiędzy...
VW golf 4 1,4 16v,kod axp ,skrzynia wug , czy jest możliwa wymiana na 1.6 16v,i z czym to jest związane( dodatkowe koszty, wymiana osprzętu...) Dzięki za ewentualną odp;)
Lupo 1.0 98r nie można wrzucić 2/4 biegu reszta bez zarzutu sprzęgło ok możliwe przyczyny proszę o poradę
witam kolega ma problem ze skrzynia biegow w golf 5 2.0 fsi podobno ten mocniejszy i podczas jazdy do tylu przerzucal bieg ze wstecznego na pierwszy bieg jak na filmach i podobno cos tylko zagruchotało i już nie może wlanczac biegow jaka może być przyczyna takiego szybkiego przelanczania biegow...