"Polecam, bardzo szybka wymiana oleju
Cena wymiany przyjemna ",
Yurii, Mercedes-Benz Vito 2.2 2018
"AUTO PASJA - sama nazwa mówi wszystko , do każdego auta pochodzą z PASJĄ ceny dużo niższe niż w Warszawie . Mechanik Marcin Każmierkiewicz naprawiał moje auto z taką PASJĄ jakby robił to dla siebie . Na pewno skorzystam z usług tego zakładu a tym bardziej z usług mechanika JW . Polecam ten zakład i mechaników pracujących tam oni są...",
FLASZAK , MERCEDES E 240
"Serwis profesjonalny, miła obsługa i przystępne ceny. Oddałem auto, zadzwonili co trzeba wymienić i jaki będzie koszt. Rachunek się zgadzał na koniec a do tego umyli mi jeszcze auto gratis:)Polecam",
Michał, Renault Traffic
"Ubytki lakieru/korozja u podstawy wszystkich drzwi w mercedesie A 150 rocznik 2009. Ten typ tak podobno ma po latach
Terminowo, profesjonalnie. ",
basia, MERCEDES a 150
"Najlepszy lakiernik na Mazowszu - może pomalować 1 element i nawet wprawne oko nie dojrzy różnicy pomiędzy resztą. Jestem bardzo zadowolony ",
Maciek , LEXUS
"Polecam. Ludzie znają sie tam na rzeczy. Rzytelni. ",
Kamil, Volvo v40 disel 2015
"Warsztat polecony przez znajomego. Komentarz w ramach podziękowań Jestem zadowolony, więc polecam innym kierowcom, którzy szukają sprawdzonego warsztatu. ",
Heniek, Mercedes A-klasa
"Diagnoza usterki i jej usunięcie pełen profesjonalizm. Nie naciągają na zbędne dodatkowe koszty. Obsługa tip-top. Polecam warsztat naprawdę godny zaufania.",
Ryszard, Mercedes S 320 Cdi
"Polecam bardzo ten zakład. Przy każdej naprawie, mechanicy sprawdzają podstawowe elementy. Rozległe usterki ustalają telefonicznie, co robić, a czego nie robić, zawsze podają koszty naprawy. Czas wymiany ok, zgodnie z ustaleniami z klientem. Właściciel po każdej naprawie wyjaśnia co się stało, co trzeba wymienić, co ewentualnie za jakiś czas...",
Kamil, Ford Focus 1.8 tddi
"Jestem stałym klientem serwisu od około 5 lat, zawsze jest miła i profesjonalna obsługa. Jest fachowa i szybka diagnostyka i naprawa pojazdu. Nigdy się nie zawiodłem, naprawdę polecam.
Jeśli obecnie ktoś nie serwisuje tam auta, niech nie zamieszcza nieprawdziwych informacji. Pozdrawiam",
rafal.koper, Opel Astra
"Profesjonalna obsługa, wysoka jakoś usługi, uczciwość i dobry kontakt z klientem, to główne cechy tego zakładu. Robią to co dla innych jest niemożliwe.
Polecam wszystkim .
",
Emilia , Audii
ZAPRASZAMY DO AUTO NAPRWA WARSZTATU MECHANIKI POJAZDOWEJ OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ SAMOCHODÓW ORAZ PRZYSTĘPNE CENY.OBSŁUGUJEMY MAŁE FLOTY FIRM. ZNAJDUJEMY SIĘ W DZIĘGIELEWIE między Sierpcem a Płockiem 5km od Starych Proboszczewic 7km od...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie potrzebuje pomocy kupilem Vito 2.2cdi 94r w automacie był rozebrany gościu przerabiał na zwykłą skrzynie oczywiście ja baran nie znam się na tyle żeby samemu coś robić, zawiozłem laweta do mechanika na dziś jest 8 miesięcy jak tam stoi. Wczoraj mi dzwoni że tego się nie da...
Po postoju, często na zimnym silniku zdarza się, że biegi chodzą bardzo twardo (każdy). Czasami sytuacja jest o tyle trudna, że nie można wrzucić żadnego biegu mimo dłuższego trzymania pedału sprzęgła. Trzeba chwile odczekać, następnie biegi chodzą twardo, a po przejechaniu dystansu wszystko...
Proszę o pomoc. Pacjent to B Klasa 1.5 benzyna, 210 tys. W trakcie jazdy strasznie głośno pracuje, wyje buczy itd .. "specjalista" stwierdził że trzeba by wymienić skrzynie i sprzęgło. Dwa pytania : szukać dalej (tańszej wersji naprawy) czy dla spokoju kupić regenerowaną skrzynie? Nadmieniam, że...
2 bieg opornie wchodzi reszta super. W czym problem?