"Praca wykonana szybko , zgodnie z pierwotnie ustalonym terminem i w zakładanym budżecie . Polecam ",
Esm, Peugeot 407 2.0 HDI 2009
"Chciałabym polecić ten serwis wszystkim. Zobaczyłam ich reklamę na facebooku dotyczącą dezynfekcji klimatyzacji i pomyślałam, że w tych czasach warto taką czynność zrobić. Muszę też ich pochwalić za to, że pomimo mamy panikę związaną z wirusem serwis nie wykorzystuje tego i nadal wykonuje usługę w stałej cenie. Dezynfekcja z odgrzybianiem...",
Marzena Kolczyńska, Kia Sportage
"Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi. Mechanicy znają się na rzeczy. Poprawnie zdiagnozowali uszkodzenie. Naprawa szybka a na koniec miła niespodzianka w postaci świeżo umytego samochodu. Gorąco polecam.",
Andrzej, KIA CEED
"Z czystym sumieniem polecam. Sprawnie, tanio i dobrze.",
T91, Kia Sportage
"Korzystam z usług tego warsztatu i jestem zadowolony z szybkości i fachowości świadczonych usług.",
Zdzisław
"Najlepszy serwis w mieście. Na naprawę auta tylko tam. Ogromna miedzą na temat Hyundai/Kia. Naprawa trzasków w kierownicy szybko i profesjonalnie. Polecam i pozdrawiam",
Kia, Kia
"Korzystałem z usług tego warsztatu kilka razy. Za każdym razem wyjeżdżałem zadowolony zarówno z jakości usługi jaki i dobrej ceny.Na pewno będę korzystał z ich usług w przyszłości.Polecam ten warsztat.",
Kamil, Opel Signum
"Polecam bardzo ten zakład. Przy każdej naprawie, mechanicy sprawdzają podstawowe elementy. Rozległe usterki ustalają telefonicznie, co robić, a czego nie robić, zawsze podają koszty naprawy. Czas wymiany ok, zgodnie z ustaleniami z klientem. Właściciel po każdej naprawie wyjaśnia co się stało, co trzeba wymienić, co ewentualnie za jakiś czas...",
Kamil, Ford Focus 1.8 tddi
"Polecam ten zakład. Uprzejma, fachowa obsługa. zlecone zadanie wykonane rzetelnie i w miarę szybko.",
Lech Kołodziejski, Kia Cee'd 1.4 2015
"Dobry mechanik, wymiana silnika przeprowadzona w stosunkowo krótkim czasie. Otrzymałem nawet gwarancję na wykonaną pracę. Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam ten warsztat każdemu.",
WalkingMan96
ZAPRASZAMY DO AUTO NAPRWA WARSZTATU MECHANIKI POJAZDOWEJ OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ SAMOCHODÓW ORAZ PRZYSTĘPNE CENY.OBSŁUGUJEMY MAŁE FLOTY FIRM. ZNAJDUJEMY SIĘ W DZIĘGIELEWIE między Sierpcem a Płockiem 5km od Starych Proboszczewic 7km od...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje