"Naprawa mojego auta przebiegla bez zarzutów.
Dobry kontakt oraz bylem na bieżąco informowany oraz pytany o akceptację części i ceny.
Czas naprawy ok a cena normalna jak w innych warsztatach a kilka ich odwiedziłem i na chwile obecną bede naprawiał auto tutaj.
Polecam ",
Rafał , nissan Primera
"A ja leczę tam mojego Opelka od 6 lat 2 awarie i usunięte na 100% nawet rabat dostałem mały bo mały. Właściciel jest uczciwy , fachowców na pewno ma bardzo dobrych ceny dobre w zależności co się robi. Holują i zawsze się idzie dogadać co do ceny. Jadę z usterką jedną i wracam z wyleczoną a nie wracam do warsztatu z kolejnymi Polecam. Tomek ",
tom, Opel
"Ja również chciałbym polecić w/w warsztat.
Nie wiem dlaczego użytkownik FAN tak ocenił sprawę. Być może obecnie zmieniła się tam załoga, a być może mechanicy podeszli do klienta w taki sam sposób jak klient do nich. Nie ważne. Jednak do meritum. Usterka w moim samochodzie zdiagnozowana bardzo szybko i sprawnie. Po kilkunastu minutach szef już...",
Adam z Forda
"bardzo pozytywnie wspominam u nich swoje wizyty ... napewno tam wroce",
stały klient
"Tomasz jest the Beas!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze na czas,zawsze dobrze ;-) nigdy nie nawalił ;-)pozdrawiam",
adi841, e34
"Od trzech lat robie tam standardowe wymiany, i jest ok. Ostatnio robilam tlumik i hamlec ręczny i tez jest w porządku. Polecam.",
Niusia, Honda Civic
Zapraszamy do naszego warsztatu
Działamy na rynku od 1992 roku. Posiadamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze samochodów osobowych i dostawczych. Montujemy części oryginalne lub wysokiej jakości zamienniki oraz opony renomowanych producentów. Prowadzimy sprzedaż...
Zapraszam do serwisu
Zapraszam zainteresowanych do kontaktu
"Warsztat naprawdę godny polecenia .Szczerze polecam",
Łukasz, Fiat Brava
Zapraszam serdecznie
Zapraszamy na serwis mechaniczny
"Przyjechałem z krzywą felgą dostałem darmową kawkę w tym czasie chłopaki wyprostowali felgę z montażem na auto.Jestem mega zadowolony polecę ten warsztat każdemu tak właśnie to powinno wyglądać.",
Daro
Serdecznie zapraszamy. Dojazd od ul Siemińska w Będzinie
NASZE USŁUGI Mechanika pojazdowa Elektromechanika pojazdowa Auto-diagnostyka Auto-klimatyzacja Stacja kontroli pojazdów Naprawy główne i bieżące silnika
Mechanika Pojazdowa Marcin Bagiński
Marcina Kasprzaka 256, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawami samochodów osobowych i dostawczych od 2006 roku. Zajmujemy się mechaniką ogólną, wymianą skrzyni, wymianą wydechów.
F.H.U. Auto-Komplex Pomoc Drogowa K. Staroń D. Staroń S.C.
Zaplecze 4, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
Zapraszamy do kontaktu. Szeroki zakres usług motoryzacyjnych, w tym pomoc drogowa 24h.
Mechanika Pojazdowa Maciej Hildebrandt
Aleksandra Puszkina 88, 42-530 Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się: -Rozrządy -Zawieszenia -Układ hamulcowy -Remonty silników -Podstawowe wymiany -Układy wydechowe -Regulacje gazu -Spawanie
Nieautoryzowany Serwis Volvo Scandi-Car
Oddziału AK Ordona 156a (dawna, Jana Majewskiego 156a, Dąbrowa Górnicza
Jesteśmy serwisem samochodowym specjalizującym się w samochodach marki Volvo. U nas wykonasz: * mechanikę * diagnostykę komputerową * elektrykę oraz inne
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Zapraszam na usługi z zakresu elektromechaniki, klimatyzacji oraz napraw bieżących.
Mechanika Pojazdowa "Krystek" Krystian Bałdys
Władysława Broniewskiego 70C, 42-520 Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy mogę w oplu astrze G 2.0 di przy wymianie alternatora odkręcić górna poduszkę silnika ?
Witam. Auto Renault Laguna2 ph2 2006r 2.0benzyna gaz Występują drgania w kabinie i nadwoziu na obrotach biegu jałowego, po dodaniu gazu znikają, wymienione swiece cewki olej Rozrząd Poduszki silnika Czy drgania mogą wynikać ze zużycia koła pasowego wału korbowego? Koło nie było wymieniane....
Peugeot 407 2.0 16V 2007 Dzień dobry. Mam problem z drganiem silnika nie ma znaczenia czy silnik jest zimny czy ciepły. Obroty nie spadają, wskazówka obrotomierza stoi w miejscu
Witam, BMW F11 525D 218KM (N47) 2012r. Na zimnym silniku strasznie rzuca silnikiem i drgania te są wyczuwalne na karoserii (siedzeniu). Jak na postoju dodaje się gazu to czuć bujanie nadwoziem. Jak silnik się nagrzeje objaw maleje ale nie znika w pełni. Proszę o sugestie (poduszki?)...