"Czas oczekiwania mimo umówionej godziny to po prostu jakieś nieporozumienie. Ponad 2 h wymiana opon",
K.o.r., Dacia
"Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Są uczciwi i skrupulatni, chętnie doradzą klientowi, pomogą, wesprą.
Bardzo przekonująca jest tutaj obsługa. Panowie są doświadczonymi specjalistami w dziedzinie motoryzacji i chętnie wykonują swoją pracę.
Pasja i chęć, to kluczowa kwestia w tej branży.",
Wiktor Raniak
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
"Jeden z bardzo niewielu mechaników z powołania. Bardzo rzetelny oraz dokładny w swojej pracy. Miły i służy radą.",
zadowolony klient
"Jakiś tydzień temu odbierałam od nich samochód nie poradziło sobie trzech "fachowców" a Pan Robert znalazł uszkodzenie i wyjechałam sprawnym samochodem.Pamiętajcie NIE WARTO JEŹDZIĆ PO INNYCH WARSZTATACH
BEST CAR JEST NAJLEPSZY .",
Małgosia
"Wymienił olej, filtr oleju i powietrza.Wszystko miałam własne.Cena usługi 30zł.Wszystko szybko i fachowo ( mamy kanał w garażu, ale mąż nie chciał się brudzić )Cała usługa trwała 20 minut.Jestem bardzo zadowolona i polecam.Dodam, że była to sobota przed dniem Wszystkich Świętych i w 3 pobliskich warsztatach odmówiono mi tej wymiany.",
ania, Toyota Yaris
"Bardzo dobry fachowiec wszystko dokładnie solidnie Polecam ten warsztat w 100% ",
Adam, Opel astra
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Dałabym więcej gwiazdek gdyby się dało - szybko, sprawnie, uczciwie, profesjonalnie. Wykonałam już sporo napraw i z każdej byłam zadowolona, dobry kontakt z mechanikiem i mega szybka możliwość odbioru auta.",
Wiktoria