Wymiana łącznika stabilizatora Czeladź

Filtry

  • "Szybko i profesjonalnie .To się nazywa serwis. Dziękuję za pomoc i zaangażowanie w problem z moim samochodem. Auto jeździ cicho o dynamicznie.Więcej takich warsztatów.",
    Anna, Citroen c5

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • TRANS-SERWIS

    ŻEROMSKIEGO 1,  PIASKI,  CZELADŹ

    ******   4.8  (3 opinie)

    "Najlepszy warsztat w okolicy. Naprawa skrzyni biegów gdyż nie było wsteczne i 1 oraz 2. Polecam wszystkim którzy szukają warsztatu. Profesjonalna obsługa i nie zdzieraja.",
    Mateusz , Opel Astra II 1.7 dti 75 koni

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

Fiat Grande Punto 2006 rok , 1.4 8v , : Gumy Stabilizatora Fiat Grande Punto

Wymiana gum stabilizatora Fiat Grande Punto czy mozna to zrobic samemu na kanale czy jest to wiecej roboty ?

Odpowiedzi (1)

Ford kuga 2016: Pływanie przy dużym dodawaniu gazu

Witam. Mam pytanie dotyczy bardzo mocnego dodania gazu na pierwszym i drugim biegu auto ford kuga 2016 przebieg 70000 pływa na prawo i lewo na desce zapala się kontrola trakcji . Nie można utrzymać go prosto do jazdy . Mogę prosić o pomoc .

Odpowiedzi (1)

Toyota 2005: Tylne zawieszenie problem Łaczniki stabilzatorów?

Jak to jest z tymi łacznikami stabilizatorów w moim aucie kazdy łacznik inaczej pracuje dwa tylnie lekko sie poca i mozna nimi obracac na boki jednym palcem lecz luzu nie maja .Natomiat wymienilem jeden przedni i pozalozeniu ten nowy jest sztywny ciezko go obrócić .Czy one maja sie tak ruszac...

Odpowiedzi (1)

Honda civic VII, sedan, rocznik 2004: Stuki w przednim zawieszeniu

Słychać stuki (pyknięcia) z przodu z lewej strony, jedno lub dwa podczas ruszania i jazdy z niedużą prędkością i czasem przy hamowaniu. Czasami stuki jakby przenosiły się bliżej środka (pod fotel kierowcy) samochodu. Przy próbie obrócenia półosi ręką wyczuwalny nieduży luz i słychać stuk na...

Odpowiedzi (3)