"Samochód czasem gasł i niechcial odpalać po wizycie minęło 3 tygodnie i autko chodzi i wydaje się lepiej reaguje na gaz jestem zadowolony bo byłem w innych warsztatach i nie poradzili sobie z tym problemem ",
rafał, Bmw e60 520d 2006r
"Trafiłem do tego warsztatu z polecenia znajomego. Fachowa obsługa, otrzymałem pełną informację dotyczącą faktycznego stanu mojego samochodu (co gdzieniegdzie należy do rzadkości), usługa wykonana w krótkim czasie. Konsultowano ze mną wybór części, a nie podejmowano za mnie decyzji (zwykle słyszałem” a myślałem, że będzie pan zadowolony”, przy...",
MarcinW, VW Crafter
"Z usług tego warsztatu korzystam za każdym razem gdy mam ,,problem,, z moją ,, krówką,, ( Audi A6 ). Ostatnio wymieniałam rozrząd. Rano odstawiłam autko. Wieczorem mogłam go już odebrać. Oczywiście wcześniej umówiłam się na wizytę . Polecam bardzo ten warsztat. Obsługa przesympatyczna. ",
Kasia, Audi A6
"Polecam że względu na szybką i profesjonalną obsługę... ",
Andrzej , Suzuki Vitara 1.6 benzyna, 2017 r
"Umówione przez internet, na czs, przypominanie sms, NA UMÓWIONĄ GODZINĘ - bardzo OK (cena też) ",
Lech, Citroen c2
"Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, zadbany warsztat, przytulne biuro.
Polecam !",
majka, Seicento
Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm posiadających floty samochodowe, jak i do indywidualnych użytkowników samochodów osobowych. Oferujemy kompleksowe usługi mechaniczne samochodów osobowych
Specjalizujemy się w remontach i regeneracji silników oraz głowic. Działamy na polskim rynku od 1991 roku – ponad 30 lat doświadczenia przekłada się na najwyższą jakość każdej naprawy. W trakcie regeneracji i budowy silnika wymieniamy wszystkie...
Wykonujemy diagnostykę samochodów oraz naprawy elektr. i mechaniczne WSZYSTKIE MARKI ZAPRASZAMY 797-999-190
Wykonujemy diagnostykę silników wszystkich marek Naprawy elektryczne i mechaniczne pojazdów Jednocześnie specjalizujemy się w samochodach francuskich ZAPRASZAMY 797-999-190
"Wizyta związana z problemem utraty mocy silnika oraz wymiana miski olejowej. Trafna diagnoza i szybki czas naprawy. Elastyczne podejście do klienta. Do tego dobry kontakt, pełna bieżąca informacja o planowanym zakresie i kosztach naprawy. Części w standardowych cenach. Obsługa zwraca uwagę na inne wykryte problemy i nieprawidłowości, nie...",
AnnaW, Hyundai Getz
"Szybko i sprawnie
Złota rączka. Polecam pomimo młodego wieku widać dużą wiedzę i zaangażowanie w całą pracę ",
Aneta , Kia ceed 2008 1.6
"Warsztat nie jest wielki, ale usługi świadczone przez firmę Pana Patryka są naprawdę na najwyższym poziomie. Rzetelność, dokładność i niska cena to tylko kilka zalet, o których warto napisać. A to nie wszystko. Pan Patryk Kraska jest jedynym z niewielu uczciwych mechaników samochodowych. Nie ma tutaj naciągania na wirtualne koszty. Nie...",
G_H, Skoda Fabia 1.2 HTP
"Bezbłędna diagnoza- uszkodzona przepustnica, stały kontakt z klientem, szybka naprawa i przede wszystkim dobra cena. Z czystym sumieniem polecam",
Caliber_sbe, Dodge Caliber
"Pełen profesjonalizm!!! Od samego przyjazdu do wyjazdu z warsztatu. Polecam w 100% ! Jeśli ktoś lubi i szanuje swoja prace, szanuje klienta ! A teraz to rzadkość!! Pozdrawiam ",
Klaudia, BMW e46
"Panowie uratowali moje auto po stłuczce ze szkodą całkowitą. Prawdziwi magicy w swoim fachu. Gorąco polecam :)",
Marzena, Renault Megane
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę