"Pełen profesjonalizm.Na wszystko papiery wydają.Cena jak wszędzie. Miła obsługa i pomocna.Polecam na pewno tama wrócę szkoda że każdy warsztat nie może być na takim poziomie.",
andkus, Opel Corsa
"Firma rzetelna. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu. Polecam.",
Marian, Audi Q5
"Czuje się w obowiązku napisać komentarz pozytywny, bo nie mam panu Hermanowi nic do zarzucenia. Samochód naprawił szybko i skutecznie i nie miałem potrzeby do niego wracać.",
Kangoo, Kangoo
"Szybko i profesjonalnie .To się nazywa serwis.
Dziękuję za pomoc i zaangażowanie w problem z moim samochodem. Auto jeździ cicho o dynamicznie.Więcej takich warsztatów.",
Anna, Citroen c5
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Jeden z bardzo niewielu mechaników z powołania. Bardzo rzetelny oraz dokładny w swojej pracy. Miły i służy radą.",
zadowolony klient
"Najlepszy warsztat w okolicy. Naprawa skrzyni biegów gdyż nie było wsteczne i 1 oraz 2. Polecam wszystkim którzy szukają warsztatu. Profesjonalna obsługa i nie zdzieraja.",
Mateusz , Opel Astra II 1.7 dti 75 koni
"Solidny,nie drogi,duża wiedza z zakresu mechaniki,nie naciąga mogę śmiało go wszystkim polecić ",
SAVO, Opel
"Dziwią mnie wpisy dotyczące jakoby braku kultury obsługi.Normalni ludzie,można chwilkę pogadac,wyjaśnią (laikowi) w czym rzecz,nie obiecują cudów na wyrost i jeśli jest możliwośc to naprawią.Nie "naciągnęli"mnie na części tylko naprawili uszkodzony przełącznik czyli dla mnie wydatek 3 lub 4 razy mniejszy i zrobili to w dniu zgłoszenia.Polecam.",
glinpaw, Smart
"Ten serwis nigdy mnie nie zawiódł. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu podczas wymiany drążków kierowniczych. Wielkie dzięki panowie! Polecam!
",
Dawid
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Zdecydowanie Polecam.
2 kompetentnych panów, przyjechałem do wymiany z czujnikiem a zwrócili mi uwagę na przetarty przewód paliwowy.
Ku mojemu zdziwieniu zrobili wszystko na miejscu.
I w cale nie tak drogo :)",
z4jk4, Scenic 1
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
jak spuścić płyn chłodniczy Jeep Compass 2008 CRD 2.0 ? Gdzie jest korek spustowy?
Po dolaniu płynu chłodniczego nie gasnący komunikat o małej ilości płynu. Co robić?
Witam mam pytanie odnośnie płynu chłodniczego chciałbym wymienić go w swojej Mazdzie ale oryginalnie wlany jest jakiś fl22 long life zielony czy muszę użyć takiego samego czy mogę zmienić na inny np Prestone czy również inny kolor jak różowy czy niebieski czy ma to jakieś znaczenie? Czy musi być...
Witam Mam Pegueot 306 1999r 1.4 zostala wymieniona chlodnica i termostat i jest tak ze jadac ok.120 km na godzine temperatura sie trzyma ok.85-90 stopni i wylaczajac samochod na chwile pozniej jak sie odpala to pokaze sie bialy dym, przez chwile a silnik pracuje nie rowno pozniej sie...
Druga generacja Skody Octavia była produkowana w latach 2004 - 2013. Powstała na platformie PQ35, takiej samej jak Golf V. Facelifting tego modelu odbył się w roku 2009. W ofercie było dostępnych...
Skodę Superb pierwszej generacji zaprezentowano po raz pierwszy w 2001 roku. Pojazd był dostępny jedynie w wersji sedan. Miał wspólną płytę podłogową koncernu Volkswagen AB razem z Volkswagenem...
Produkcję Skody Superb drugiej generacji rozpoczęto w 2008 roku. W odróżnieniu od poprzedniej wersji modelu, pojazd jest liftbackiem o sylwetce standardowego sedana. Pojazd zbudowano na bazie...