Oferuje swoim klientom kompleksową naprawę samochodów, atrakcyjne ceny, profesjonalna naprawa pojazdów, dobra lokalizacja to największe atuty warsztatu.
"Serdecznie polecam . Fachowa , rzetelna i bardzo miła obsługa ",
Patrycja95, Renault Megane II 1.6 2003
"Bardzo miła i szybka obsługa. Pracownik serwisu, Pan Jerzy Wawruch w bardzo sympatyczny i zrozumialy sposob wszystko tlumaczy, jest bardzo kompetentny. Polecam",
Captur, Renault
Mechaniką pojazdową zajmujemy się od lat. Tradycja i doświadczenie to nasze motto przewodnie, a samochody to nasza pasja.
"Serwis bardzo mi pomógł. Przyjechałem do Nich z poważną usterką silnika. Autko zostało naprawione. Miła i cierpliwa obsługa. Bardzo mi pomogli. Polecam.",
Daniel
"Wspaniała obsługa, krótki czas oczekiwania jeżeli komuś zależy na jakości i jednocześnie na czasie polecam ten warsztat! ",
Przemko, VW Golf
"Chcesz naprawić w dobrej cenie i w szybkim czasie samochód? Ten warsztat to jest to.
Ceny nie wygórowane, wszystko naprawione..
Jak dla mnie super. Nic dodać nic ująć. ",
OOOOAga, Audi
"Szybko, fachowo - polecam. Jeżdżę w to miejsce od zeszłego roku fajna, miła, przyjazna atmosfera.",
Tomek, Audi A4
Witamy Państwa Zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Zajmujemy się również przeróbką/montażem części tuningowych do samochodów osobowych.Do tego zachęcamy Państwa na pranie tapicerki i sprzątanie wnętrza pojazdu ...
"Bardzo pozytywnie oceniam Warsztat,cennik i fachowość.Rozwiązali problem w Vw touareg gdzie 3 inne warsztaty polegly Dziękuje i pozdrawiam ",
Mario, Vw Touareg 5.0 Tdi
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00
"Diagnostyka awarii centralnego zamka,montaz nowej centralki centralnego...Zadowolony jestem.Polecam.Szybko i sprawnie.",
dspmatrix, Ford Focus Kombi
"Rewelacyjna obsługa. Naprawa wykonana bardzo sprawnie. Bardzo dobra cena. Nie da się wymagać więcej. ",
Jarek, Kia Cee'd
"Warsztat bardzo zaufany. Robota rzetelna i szybka. Widać duże zmiany w obsłudze klientów. Polecam!",
Marek, Volkswagen Golf IV
Samochodowe instalacje gazowe montaż serwis jesteśmy autoryzowanym serwisem brc montujemy instalacje cenionych firm takich jak brc , stag, landi renzo i innych na życzenie. Serwis klimatyzacji pełna obsługa klimatyzacji od napełnienia do...
"Wszystko ok. Wymiana wachaczy kpl. przód łączniki stabilizatora, wymiana przewodu hamulcowego lewa strona wymiana kpl.amortyzator lewy wymiana uszczelnienia skrzyni biegów półoś lewa. Chyba to wszystko :). Jedyny minus to czas trwania naprawy. Od piątku do poniedziałku",
Stif58, Ford Maverick 2.3 150KM 2005rok
"Awaria w trasie, natychmiastowo naprawili. W dodatku bardzo dobre podejście do klienta, polecam!",
Zbigniew, Opel Astra
"Naprawiałem tu już 3 samochody na przestrzeni lat i nie mam się do czego doczepić.
Zawsze wyjeżdżałem naprawionym autem. Fakt - nie jest najtaniej w mieście, ale tez nie przesadnie drogo. W moim przypadku zawsze trafiali z usterką (mają komputery, sprzęt, nie boją się nowszych samochodów i myślą przy odczytach). Zużyte części - jak potrzeba -...",
Maro, Hyundai i30,
"Automatic24" Piasta 21 58-304 Wałbrzych Naprawa Skrzyń Biegów Autmatyczne Manualne Sprzęgła KołaDwumasowe Naprawa Skrzyń Biegów Manualne Autmatyczne Sprzęgła Dwumasy Na Naprawę Skrzyń Udzielamy 6-12 Miesięcy Gwarancji Na...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam kupiłem Reno. Master 2.5 DCI po odpaleniu na zimnym silniku kopci na niebiesko ale spaliny czuć jakby nie spaloną ropą .Jak się rozgrzeje to nie kopci jaka to może być przyczyna.
Chciałabym wymienić silnik w Madzie 6 ale nie wiem jak sprawdzić kod silnika po vin. Vin silników JMZGY19T241138711 na zamianę JMZGY19T201187503 Za pomoc zgóry dziękuję.
Witam, jakiś czas temu kupiłem samochód (rocznik 2004, przebieg 195 000), silnik 4G18 ostatnio zauważyłem, że od czasu zakupu, czyli jakieś 600 km temu z poziomu pomiędzy max. A min stan oleju zszedł na minimum. Zagłębiając się trochę w temat, postanowiłem wymienić świece i sprawdzić ich...
Navara 2010 tecna 190k. żadnych objawów .Temperatura ok. bez dymu Bardzo Duża ilość oleju z silnika poszła w chłodnice .Masło wszędzie ..I pytanie co to będzie
Silnik stanowi serce każdego samochodu. Aby jednak prawidłowo funkcjonowało, trzeba o nie dbać. Z reguły silniki benzynowe nie należą do problemowych, za to często usterkom ulega cały osprzęt...
Olej jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania samochodu – powoduje on lepsze smarowanie i zabezpiecza przed tarciem elementów ruchomych w aucie. Jego niedobór może prowadzić do poważnych...