"Szybko naprawiony samochód. Miła obsługa. Możliwość auta zastępczego na czas naprawy super opcja. Polecam",
Marcin , Skoda Octavia III
"Mój dotychczasowy mechanik nie potrafił zdiagnozować usterki-samochód nie odpalał.
Szukając w Bytomiu elektromechanika trafiłam do tego warsztatu i był to strzał w 10.
P.Damian fachowo postawił trafną diagnozę i szybko wykonał naprawę(za 5 godz.wyjechałam już sprawnym samochodem).Koszta również adekwatne do usterki.
Warsztat godny...",
Danuśka, FORD FOCUS C-MAX
"Witam.
Pragnę serdecznie Wszystkim polecić ten warsztat.
Serwisuję tam moje samochody:
Dodge Magnum 2.7 V6
Dodge Durango 5.7 V8 HEMI
Pontiac Trans AM GTA 5.7 V8
Jestem bardzo zadowolony.
Cena, terminowość, słowność, wykonanie naprawy - ogromny plus.
Ponadto bardzo sympatyczni i mili ludzie !!!
Polecam serdecznie, którzy...",
Jakub, Dodge Durango 5.7 V8 HEMI, Dodge Magnum 2.7 V6, Po
"Profesjonalna i rzetelna obsługa, ekspresowa naprawa. Najlepszy mechanik. Nie powierzyłabym już samochodu nikomu innemu. POLECAM",
Klaudyna
"Umówiłam się do warsztatu na serwis olejowy, usługa została wykonana szybko i w milej atmosferze. Polecam.",
Urszula, Mercedes-Benz W 164
"Pełen profesjonalizm. Szybko, tanio i solidnie!!! Polecam",
Rafał, Nubira
"Panowie na poziomie, konkretnie, rzeczowo, profesjonalizm, wykaz napraw i czesci, wszystko czarne na białym polecam wszystkim ktorym zalezy na wysokiej jakosci usług!",
Korneliusz
"Szybka, profesjonalna obsługa. Dobrzy fachowcy, przystępne ceny.",
Wiktoria, Volkswagen Passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam pacjent to ford mondeo mk3 2.0 tdci 130km odpala tylko z plaka, gdy zapali już z plaka chodzi dobrze bez plaka nie chce odpalić
Witam. Mam następujący problem z fordem c maxem mk1 1.8 tdci 115 KM z 2010 roku. Mianowicie auto po rozgrzaniu( na zimno jest okej) dostaje czkawki, chodzi bardzo nierówno na biegu jałowym. Wymieniono dwa wtryski, ponieważ stwierdzono usterkę elektryczną wtryskiwaczy, nie rozwiązało to jednak...
Pół roku temu regeneracja wszystkich wtryskiwaczy. Teraz pojawił się problem z odpaleniem silnika zapala na ciepłym czy zimnym silniku dopiero po 3-5 obrotów silnika. Nawet gdy natychmiast startuje po zgaszeniu silnika. Czujnik pozycji wałka wymieniony na oryginał dalej to samo.
Dzień dobry Touran 2,0 tdi 2015 r z silnikiem CFHC Jak zimny to pali od strzału a im bardziej się rozgrzewa to odpalanie coraz z dłuzszym kręceniem było tak że nie odpalił musiałem mu podac plaka Marian
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...