Nagła awaria, wypadek? Kompleksowa obsługa i pomoc przez 24/h. Poprostu zadzwoń. Dobry Serwis - uzyskał rekomendacje w programie produkcji TVN Turbo - Projekt Warsztat. Należymy do sieci naprawczej ProfiAuto...
"Wymiana i lakierowanie zderzaka przedniego. Szybka i fachowa usługa na wysokim poziomie. Bezproblemowy kontakt. Szczerze polecam.",
Grzegorz Peliński, Peugeot 208
"Przede wszystkim solidnie.
Na bieżąco uzgadnialiśmy wszystkie decyzje związane z naprawą.
Wielki plus dla Warsztatu, że nie boi się podejmować problemów trudnych, których inni wolą nie dostrzegać.
I nawet w przypadkach trudnych stają na wysokości zadania.
Ja bardzo doceniam rzetelność i uczciwość...
I nie zawiodłem się...
Polecam z...",
Przemek, Seat Cordoba 6L
SERWIS PEUGEOT RENAULT CITROEN DACIA I INNE CZYNNE W TYGODNIU 9-17 SOBOTA 9-13
"Naprawa przebiegła sprawnie, w uzgodnionym terminie, super.",
wiarus, Audi A6, TDI 3 l. 2008 r.
"Witam,
jestem całkowicie zadowolona z naprawy mojego samochodu, krótkie terminy, fachowa obsługa. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, jestem stałą klientką serwisu, i zauważyłam same postępy. Polecam!",
zadowola klientka, Fiat
"19.02.2021. Naprawa instalacji elektrycznej . Usługa wykonana w tym samym dniu .
. Miły kontakt. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam.",
Marek, golf 5
"Super szybko tanio mila obsluga ...................",
Lozano42, Kia Rio 3 generacja 2011 - 2015 Sedan 4-drzwiowy 1
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam pacjent to ford mondeo mk3 2.0 tdci 130km odpala tylko z plaka, gdy zapali już z plaka chodzi dobrze bez plaka nie chce odpalić
Witam. Mam następujący problem z fordem c maxem mk1 1.8 tdci 115 KM z 2010 roku. Mianowicie auto po rozgrzaniu( na zimno jest okej) dostaje czkawki, chodzi bardzo nierówno na biegu jałowym. Wymieniono dwa wtryski, ponieważ stwierdzono usterkę elektryczną wtryskiwaczy, nie rozwiązało to jednak...
Pół roku temu regeneracja wszystkich wtryskiwaczy. Teraz pojawił się problem z odpaleniem silnika zapala na ciepłym czy zimnym silniku dopiero po 3-5 obrotów silnika. Nawet gdy natychmiast startuje po zgaszeniu silnika. Czujnik pozycji wałka wymieniony na oryginał dalej to samo.
Dzień dobry Touran 2,0 tdi 2015 r z silnikiem CFHC Jak zimny to pali od strzału a im bardziej się rozgrzewa to odpalanie coraz z dłuzszym kręceniem było tak że nie odpalił musiałem mu podac plaka Marian
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...