"Byłem u gościa przez przypadek. Ropa po całym silniku mi się rozprzestrzeniała. Okazało się że jakaś część z odlewu z pompy pękła. Trudno dostępna. Ja yhy... Za dwa dni oddał mi auto które w końcu jeździ tak jak powinno i to lepiej niż przed zakupem. Pierwszy raz wystawiam opinie bo się na prawdę należy temu warsztatowi! Dzięki chłopaki! Mam...",
Bartosz, Citroen
Regeneracja turbosprężarek oraz wtryskiwaczy piezo elektrycznych do samochodów osobowych i dostawczych
Regeneracja turbosprężarek oraz wtryskiwaczy do wszystkich samochodów osobowych oraz dostawczych tel 793014990
"Mechanik godny polecenia,nie owija w bawełnę jak inni,ceny na każdą kieszeń polecam",
Adam, vw golf 4
"Bardzo szybka i dokladna naprawa jestem bardzo zadowolony i polecam ten warsztat każdemu kto oczekuje kompleksowo dokladnej narawy
",
Jama, Min copper one
Zajmujemy się naprawami mechanicznymi, blacharsko-lakierniczymi (w tym naprawy powypadkowe) oraz elektromechanicznymi. Warsztat istnieje od 2016 roku. Obsługujemy wszystkie samochody osobowe i dostawcze, a także skutery. Zapraszamy do naszego...
"miałem uszkodzoną klimę szybko naprawiona zupełniona .Polecam fachowe podejcie do pracy.",
irek, skoda
"Polecam bardzo dobry mechanik ,ma bardzo duże doświadczenie,szybko diagnozuje ,I doradza tanie i dobre zawsze rozwiązania naprawy samochodu ,naprawial mi kilka aut i nigdy się nie zawiodłem,wszystko zrobione zawsze idealnie tanio i szybko polecam naprawdę super mechanik",
Kamil c
"Mega serwis, od dawna naprawiają moje samochody i skutecznie przywracają je do pełnej sprawności. Czas najwyższy na wystawienie pozytywnej opinii dla GWT Group.
Dzięki chłopaki",
Patryk, Alfa 159
"Fachowo ,szybko i solidnie. Miła obsługa w przystępnej cenie.",
Basia, Renault clio III
Firma TZ-ORIGINAL oferuje : - NOWE CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK NAJWIĘKSZY WYBÓR W POLSCE - PRODUCENT CHRA - REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK do samochodów osobowych dostawczych ciężarowych maszyn budowlanych i innych - Turbo...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam pacjent to ford mondeo mk3 2.0 tdci 130km odpala tylko z plaka, gdy zapali już z plaka chodzi dobrze bez plaka nie chce odpalić
Witam. Mam następujący problem z fordem c maxem mk1 1.8 tdci 115 KM z 2010 roku. Mianowicie auto po rozgrzaniu( na zimno jest okej) dostaje czkawki, chodzi bardzo nierówno na biegu jałowym. Wymieniono dwa wtryski, ponieważ stwierdzono usterkę elektryczną wtryskiwaczy, nie rozwiązało to jednak...
Pół roku temu regeneracja wszystkich wtryskiwaczy. Teraz pojawił się problem z odpaleniem silnika zapala na ciepłym czy zimnym silniku dopiero po 3-5 obrotów silnika. Nawet gdy natychmiast startuje po zgaszeniu silnika. Czujnik pozycji wałka wymieniony na oryginał dalej to samo.
Dzień dobry Touran 2,0 tdi 2015 r z silnikiem CFHC Jak zimny to pali od strzału a im bardziej się rozgrzewa to odpalanie coraz z dłuzszym kręceniem było tak że nie odpalił musiałem mu podac plaka Marian
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...