"Naprawiałem, naprawiam i będę naprawiał swoje auta w tym warsztacie. Nie będę wspominał o miłej atmosferze jaka tam panuje bo dla klienta to mniej ważne, liczy się jakość i szybkość naprawy co jest dostarczane i jeszcze w rozsądnej cenie !!! Naprawiałem tam różne rzeczy już w dwóch samochodach i muszę powiedzieć że jestem zaskoczony...",
Marcepan, Peugeot 307, Audi A4
"Wyjatkowo trudne w serwisowaniu auto - merc W168. Kilka serwisow poleglo, kilka kazalo wypierdzielac. Dpiero Szczurek ogarnal temat. I jest ok!!!!",
Jacek, Merc W168
"Raczej nie wystawiam opinii ale tym razem jestem bardzo zadowolona z wykonanej naprawy, wszystko jasno wytłumaczone, nie czekałam długo na samochód. Pierwszy raz nie czułam się potraktowana z góry z racji tego, że jestem kobietą, panowie byli bardzo uprzejmi i profesjonalni. Usterka została naprawiona i samochód działa bez zarzutu. ",
Właścicielka Forda , Ford
Witam. Mam następujący problem z fordem c maxem mk1 1.8 tdci 115 KM z 2010 roku. Mianowicie auto po rozgrzaniu( na zimno jest okej) dostaje czkawki, chodzi bardzo nierówno na biegu jałowym. Wymieniono dwa wtryski, ponieważ stwierdzono usterkę elektryczną wtryskiwaczy, nie rozwiązało to jednak...
Pół roku temu regeneracja wszystkich wtryskiwaczy. Teraz pojawił się problem z odpaleniem silnika zapala na ciepłym czy zimnym silniku dopiero po 3-5 obrotów silnika. Nawet gdy natychmiast startuje po zgaszeniu silnika. Czujnik pozycji wałka wymieniony na oryginał dalej to samo.
Dzień dobry
Touran 2,0 tdi 2015 r z silnikiem CFHC Jak zimny to pali od strzału a im bardziej się rozgrzewa to odpalanie coraz z dłuzszym kręceniem było tak że nie odpalił musiałem mu podac plaka
Marian
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...