"Goraco polecam serwis z prawdziwego zdarzenia. Ceny konkurencyjne.",
Sajmon
Firma zajmuje się naprawą i obsługą samochodów marki BMW.
"Cena adekwatna do jakości usług. Nie mam zastrzeżeń.",
Dudi, Hyundai i30
"Jestem bardzo zadowolony z usług,
Szybko tanio i dobrze a nie jak w innych warsztatach "na sztuke" Polcam",
Minik543
"żetelny zaklad godny polecenia. szybko i dokładnie wykonana usługa",
AUDI, audi a8
Naprawiamy samochody wszystkich producentów ale nasza specjalizacja to marka BMW. Jeżeli szukasz niezależnego serwisu BMW w Kielcach to trafiłeś w dobre ręce. Nasza druga specjalizacja to montaż oraz wszelkie przeróbki układów wydechowych...
"Super profesjonalna i miła obsługa. Przyjeżdżam tu od lat. A Pan "z wąsami" potrafi załatwić rzeczy niemożliwe dla innych a przede wszystkim mu się chce. Pan z negatywnego komentarza to chyba sam właściciel. Wygenerował negatywny komentarz żeby się pozbyć pracownika. I chyba mu się udało bo dowiedziałem się że jest na wypowiedzeniu. Jestem...",
Max, Peugeot 3008
"Najlepszy z warsztatów gdzie naprawialem auto, a parę ich było.Korzystam z ich usług od jakiegos roku i po kolejnej naprawie, z której jestem zadowolony postanowiłem napisać tę opinię. Przede wszystkim uczciwość i wysoka jakość usług, cechy dość rzadko spotykane w tej branży.",
czarek, audi
"Fachowa obsługa i naprawa, ceny przyzwoite na tle innych zakładów, wyjechałem zadowolony w stu%. Polecam na pewno wrócę !",
Seba73, Bmw X3
"Mega zadowolony.Perfekcyjne podejście zarówno do klienta jak i do usługi .Super komunikacja między stronami .Miło że jesteście rzetelnym serwisem który pomaga a nie naciąga na koszty. Kolejny serwis na pewno w waszej firmie . Dziękuje .",
Mirosław Kowalczyk, Mercedes w 204
"Jak komuś się nie podoba niech Sam sobie naprawi będzie wiedział ile to kosztuje i ile roboty trzeba zrobić dober tak trzymać ",
Artur, Nissan
"Usługa wymiany opon została wykonana szybko i sprawnie. Polecam.",
Lena, Hyundai I30
"W 100% pozytywny. Wystarczyła krótka rozmowa przez telefon i opis co się dzieje z samochodem. Panowie zdiagnozowali problem za pierwszym podejściem podczas gdy poprzedni mechanik zdążył wymienić pół auta. Polecam!!!",
arwena
"Polecam naprawdę godni zaufania auto naprawione szybko i od ręki bez stania i czekania to mi się podoba super zadowolona.",
Monika, BMW 1
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...