"Z usług Mistrala korzystam już trzeci rok. W międzyczasie firmę poleciłem swoim znajomym. Obsługa i naprawa samochodu wykonana rzetelnie w obiecanym budżecie i terminie.",
Kuba Campery, Nissan Navara D40
"Szybko, sprawnie i nie drogo. Konkretnie i na temat. Oddając samochód poprosiłem o wymiane również innych części i nie było problemu. Polecam :)",
Marcin , Peugeot 308SW, 1,6 90KM, 2011r.
"Fachowa obsługa.Auto po kolizji (wgniecione drzwi i próg) i naprawie w tym warsztacie wygląda jak po wyjeździe z salonu.Koszt usługi uważam za niezbyt wygórowany w stosunku do włożonej pracy i efektu końcowego.Jestem bardzo zadowolony i z pełnym przekonaniem mogę polecić ten warsztat innym kierowcom.",
Sławek, peugeot 307 sw
"Uczciwy rzetelny mechanik, naprawiałem i naprawiam i będę naprawiał moje samochody Nexia, WV Passat, Corsa w której była wymiana silnika i jestem z wszystkich napraw bardzo zadowolony Polecam go wszystkim niekoniecznie mieszkających w Knurowie.",
Richard
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"Fachowa obsługa. Dobry specjalista. Zawsze szybko i dobrze. Systematycznie korzystam z usług tego warsztatu i jestem zadowolony.",
janusz, VW T4
"Solidny mechanik. Naprawdę zna się na robocie. Polecam",
Tomek, Opel Astra G
"szanowni panstwo
polecam niezdecydowanym gdzie oddac samochod w razie awarii.
od wieu lat serwisuje samochody u Pan Czesława Czerwińskiego i zawsze jest wzystko ok.mimo długich terminow warto poczekac ...
",
trimon, B
"Nie będę wychwalał by nie tworzyć sobie przy następnej wizycie jeszcze dłuższej kolejki oczekiwania na naprawę. Konkretna rozmowa na temat, jestem zadowolony z usługi w tym warsztacie. ",
awajz, Skoda Fabia
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
skoda roomter 2007 silnik 1.2 fsi mam problem z biegiem 2 i 4 wchodzą po drugim razie wymieniłem olej , wysprzeglik ,odpwietrzyłem sprzegło ,wyregulowałem biegi i dalej jest to samo .Czy trzeba bedzie wyciagacc skrzynie ?
Witam mam pytanie czy zostawienie auta na biegu (niesprawny ręczny) na wzniesieniu może psuć skrzynie biegów?
W mojej skodzie fabi 1.2 HTP z 2009 r bardzo słychać pracę skrzyni biegów- jest to po prostu takie wycie , czym niższy bieg tym głosniej słychać, co może być przyczyną?
Mam Skodę Roomster Scout rok 2008 1,9 TDI 105 km silnik bsw padła mi skrzynia JXZ jaka inna skrzynie mógłbym wstawić do tego silnika ?o jakich innych kodach mogę wstawić czy musi być taka sama?