"Z mojej strony leci pozytyw, polecam ten warsztat, sam naprawiam oba auta u chłopaków i zawsze mam umówiony termin naprawy, jak i zrobione na czas w przyzwoitej cenie, co istotne. Części i ich rodzaj mnie nie martwi, mają swoich dostawców. ",
własciciel opli, OPEL
Profesjonalny i zaangażowany zespół przyjaźnie nastawionym do klienta. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą.
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"No niewiem jak tam kto ale ja jestem bardzo zadowolony z Mechanika i jego pracy ... Dalem mu auto w jego rece i niemoge narzekac odebralem Auto naprawione ... Ja osobiscie moge tego mechanika polecac i polecam ... Auto-Fart zawsze i wszystkim polecam ...",
Lysy75, Opel
"Solidny mechanik. Naprawdę zna się na robocie. Polecam",
Tomek, Opel Astra G
"Nigdy nie oddam nigdzie indziej samochodu, chyba ze w przypadku naglej awarii daleko od miasta.
Polecam z czystym sumieniem, robią dobrze, solidnie i nigdy nie wracalem bo cos zle zrobione bylo, a naprawiam tam ktores auto z kolei.
Wiem ze to co bylo wymienione, rzeczywiscie wymienione byc musialo i na tych zamiennikach ktore...",
Mistrz Miyagi, Dobra marka ;)
"Witam polecam Pana Adama z czystym sumieniem serwisuje u niego SAMOCHODY parę dobrych lat,zna się facet na rzeczy, dobrze że jeszcze jest taki mechanik w Knurowie:-)",
Dawid, Audi a6 c5
STAWIAMY NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG ORAZ PEŁNE ZADOWOLENIE KLIENTA. DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO I SOLIDNIE
ROED KNURÓW - Twój Profesjonalny Serwis Opon i Mechaniki Pojazdowej ROED KNURÓW to miejsce, gdzie Twoje opony i pojazd są w najlepszych rękach. Jesteśmy specjalistycznym serwisem, który oferuje kompleksową obsługę opon oraz pełną gamę usług z...
"Warsztat rzeczowy.
Wszystkie naprawy wykonane w uzgodnionym terminie. Od tamtej pory auto jeździ bez problemu i działa jak powinno a swoje lata ma.
Przy jednej naprawie, która planowana była na dłuższy czas, właściciel udostępnił mi nawet samochód zastępczy.
Polecam!",
Zadowolony, VW Golf 3
"Profesjonalny warsztat. Naprawa szybka. Rewelacyjne podejście do klienta. Panowie bardzo pomocni. Polecam z czystym sumieniem",
Monika Cołta, ford mondeo
"Konkretny gość i przede wszystkim słowny .Cenowo też przyzwoicie.Szkoda że elektryką się nie zajmuje.",
Kwak
"Bardzo dobra obsługa. Fachowe i skuteczne naprawy. Zawsze trafne diagnozy.
Ważne, że na miejscu jest też stacja diagnostyczna i od razu można sprawdzić co dolega w zawieszeniu, hamulcach, itp. bez ściemniania i naciągania jak to często bywa w warsztatach.
Od ładnych kilku lat jestem ich klientem",
Tomek, Volvo V50, Nissan Pirmera, Suzuki Vitara, Fiat Duc
"Po dwóc miesiącach nic się nie dzieję. Na pewno jeszcze odwiedzę ten warsztat.",
Jerzy
"Super obluga. Przyjemne i profesjonalne podejscie do klienta.",
Kierowca, Chrysler Grand Voyager
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Problem polega na tym że było nalany płyn do pełna i gościu zrobił na nim trasę i coś mi się stało że nie pali na benzynie na niskich obrotach gasnie i pali tylko na gazie na benzynie nie chce zapalić. płyn pobrało cały i ten nie wiadomo gdzie jest, stan oleju pokazuje prawidłowo nie raz jest 95...
Witam mam problem z moją mazda 6 1.8 2002 benzyna wymieniłem ostatnio termostat ponieważ stary był już nie sprawny zalałem nowy płyn chłodnicy i po za grzaniu silnika włączyły się 2 wiatraki i chłodziły po jakimś czasie jeździłem normalnie temperatura w normie i zauważyłem że nie włącza mi się 1...
Podczas przyśpieszania spada temperatura. Spadek rozpoczyna się w granicach 2000 obrotów (temperatura również spada podczas jazdy pod górę). Termostat został wymieniony 2 razy. Wewnątrz grzeje się normalnie. Temperatura podczas mocnego przyśpieszania potrafi momentalnie spaść o 15 stopni.Po...
Witam posiadam Lexusa Is 200 z 99r w automacie I od pewnego czasu silnik wolno się nagrzewa I przy niskiej temperaturze gasnie poprostu samochod gasnie przy zatrzymaniu się np na skrzyżowaniu czy światłach co prawdopodobnie jest przyczyną termostat ale to tylko moje przypuszczenia .pokazuje też...