"Każda naprawa, zwłaszcza autka które ma już "parę wiosen" wymaga dogłębnej analizy problemu. Tak właśnie sprawę starają się rozwiązać w Mistralu. Stacja diagnostyczna na miejscu pomaga zdiagnozować część zgłaszanych problemów. Jak ktoś chce mieć "tanio" w garażu u kolegi to droga wolna ale gdy problem jest poważniejszy to auto i tak wyląduje u...",
Zibi, Mercedes/BMW
"Mechanik, który zna się na rzeczy. Polecam na 100%. Naprawa pomimo, że była skomplikowana została zrealizowana w bardzo profesjonalny sposób. Koszt... zdecydowanie najtaniej ! ",
Marcin O.
"Fachowa obsługa.Auto po kolizji (wgniecione drzwi i próg) i naprawie w tym warsztacie wygląda jak po wyjeździe z salonu.Koszt usługi uważam za niezbyt wygórowany w stosunku do włożonej pracy i efektu końcowego.Jestem bardzo zadowolony i z pełnym przekonaniem mogę polecić ten warsztat innym kierowcom.",
Sławek, peugeot 307 sw
"Z mojej strony leci pozytyw, polecam ten warsztat, sam naprawiam oba auta u chłopaków i zawsze mam umówiony termin naprawy, jak i zrobione na czas w przyzwoitej cenie, co istotne. Części i ich rodzaj mnie nie martwi, mają swoich dostawców. ",
własciciel opli, OPEL
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"No niewiem jak tam kto ale ja jestem bardzo zadowolony z Mechanika i jego pracy ... Dalem mu auto w jego rece i niemoge narzekac odebralem Auto naprawione ... Ja osobiscie moge tego mechanika polecac i polecam ... Auto-Fart zawsze i wszystkim polecam ...",
Lysy75, Opel
"Solidny mechanik. Naprawdę zna się na robocie. Polecam",
Tomek, Opel Astra G
"Nigdy nie oddam nigdzie indziej samochodu, chyba ze w przypadku naglej awarii daleko od miasta.
Polecam z czystym sumieniem, robią dobrze, solidnie i nigdy nie wracalem bo cos zle zrobione bylo, a naprawiam tam ktores auto z kolei.
Wiem ze to co bylo wymienione, rzeczywiscie wymienione byc musialo i na tych zamiennikach ktore...",
Mistrz Miyagi, Dobra marka ;)
"spoko ludzie, robili mi hamulce przod i tyl, wszystko ok, polecam",
piotr, toyota corolla