"Błyskawicznie, dobrze wykonana wymiana przegubu. Świetny kontakt z klientem :) Polecam ! ",
Piotrek, Ford Focus
"Serwisuję u Pana Grzegorza swoje dwa samochody i zawsze wszystko fachowo i sprawnie, bez naciągania na niepotrzebne koszty.
Mogę tylko potwierdzić fachowość, uczciwość Pana Grzegorza oraz wysoki poziom kultury osobistej.",
jarok, Opel/Vectra C/Astra F
"Polecam, ludzie mówią że drogo ale to nieprawda , 3 miesiące temu pewien mechanik wymieniał pompe paliwa i padła zapłaciłem 400zł, u tego mechanika z zamiennik anowej pompy zapłaciłem 125 zł ,90zł robocizna , żałuje że nie korzystałem wcześniej z tego warsztatu ,polecam wszystkim",
ADAM, AUDI A4 B6 2.0
"A ja z Jozefa Fornagla jestem zadowolony,naprawial mi pierw auta polskiej prod a teraz lepsze i jest super POLECAN JOZEFA FORNAGLA",
Tadeusz
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"No niewiem jak tam kto ale ja jestem bardzo zadowolony z Mechanika i jego pracy ... Dalem mu auto w jego rece i niemoge narzekac odebralem Auto naprawione ... Ja osobiscie moge tego mechanika polecac i polecam ... Auto-Fart zawsze i wszystkim polecam ...",
Lysy75, Opel
"Solidny mechanik. Naprawdę zna się na robocie. Polecam",
Tomek, Opel Astra G
"Nigdy nie oddam nigdzie indziej samochodu, chyba ze w przypadku naglej awarii daleko od miasta.
Polecam z czystym sumieniem, robią dobrze, solidnie i nigdy nie wracalem bo cos zle zrobione bylo, a naprawiam tam ktores auto z kolei.
Wiem ze to co bylo wymienione, rzeczywiscie wymienione byc musialo i na tych zamiennikach ktore...",
Mistrz Miyagi, Dobra marka ;)
"Pojawiłem się na Wilsona 55 z polecenia i jestem zadowolony. Rozrząd uszczelki amortyzatory etc... wszystko sprawnie i w atrakcyjnych cenach. Polecam. Czasami trzeba poczekać , ale warto.",
Darek Gliwice, ford focus mk2 2006
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam