"Bardzo dobra obsługa. Fachowe i skuteczne naprawy. Zawsze trafne diagnozy.
Ważne, że na miejscu jest też stacja diagnostyczna i od razu można sprawdzić co dolega w zawieszeniu, hamulcach, itp. bez ściemniania i naciągania jak to często bywa w warsztatach.
Od ładnych kilku lat jestem ich klientem",
Tomek, Volvo V50, Nissan Pirmera, Suzuki Vitara, Fiat Duc
"Witam
W mroźny dzień skorzystałam z usług warsztatu pana Floraszka. Szybko, profesjonalne i tanio.
Dziękuję panom za pomoc. Polecam.
",
kierowca, mercedes
"Fachowa obsługa.Auto po kolizji (wgniecione drzwi i próg) i naprawie w tym warsztacie wygląda jak po wyjeździe z salonu.Koszt usługi uważam za niezbyt wygórowany w stosunku do włożonej pracy i efektu końcowego.Jestem bardzo zadowolony i z pełnym przekonaniem mogę polecić ten warsztat innym kierowcom.",
Sławek, peugeot 307 sw
"Serdecznie polecam! Super mechanik widać że chłopaki znają się na rzeczy w innym warsztacie chcieli mnie naciągnąć na wymianę magielnicy (jak to kobietę) a okazało się że wystarczy wymienić jakiś drążek i nareszcie nic nie wali.",
Basia
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"Fachowa obsługa. Dobry specjalista. Zawsze szybko i dobrze. Systematycznie korzystam z usług tego warsztatu i jestem zadowolony.",
janusz, VW T4
"Solidny mechanik. Naprawdę zna się na robocie. Polecam",
Tomek, Opel Astra G
"Nigdy nie oddam nigdzie indziej samochodu, chyba ze w przypadku naglej awarii daleko od miasta.
Polecam z czystym sumieniem, robią dobrze, solidnie i nigdy nie wracalem bo cos zle zrobione bylo, a naprawiam tam ktores auto z kolei.
Wiem ze to co bylo wymienione, rzeczywiscie wymienione byc musialo i na tych zamiennikach ktore...",
Mistrz Miyagi, Dobra marka ;)
"Robiłem u nich zmianę opon.
Wszystko przebiegło sprawnie i dokładnie.
",
Stały klient, Renault