"Z usług Mistrala korzystam już trzeci rok. W międzyczasie firmę poleciłem swoim znajomym. Obsługa i naprawa samochodu wykonana rzetelnie w obiecanym budżecie i terminie.",
Kuba Campery, Nissan Navara D40
"Mam porównanie kilku specjalistów od Opla w Gliwicach i nie mam wątpliwości .
Ten jest najlepszy zarówno jesli chodzi o fachowość , ceny jak i co równie wazne o podejście do klienta i kulturę osobistą !!.
",
Tissu
"Polecam, ludzie mówią że drogo ale to nieprawda , 3 miesiące temu pewien mechanik wymieniał pompe paliwa i padła zapłaciłem 400zł, u tego mechanika z zamiennik anowej pompy zapłaciłem 125 zł ,90zł robocizna , żałuje że nie korzystałem wcześniej z tego warsztatu ,polecam wszystkim",
ADAM, AUDI A4 B6 2.0
"Uczciwy rzetelny mechanik, naprawiałem i naprawiam i będę naprawiał moje samochody Nexia, WV Passat, Corsa w której była wymiana silnika i jestem z wszystkich napraw bardzo zadowolony Polecam go wszystkim niekoniecznie mieszkających w Knurowie.",
Richard
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"No niewiem jak tam kto ale ja jestem bardzo zadowolony z Mechanika i jego pracy ... Dalem mu auto w jego rece i niemoge narzekac odebralem Auto naprawione ... Ja osobiscie moge tego mechanika polecac i polecam ... Auto-Fart zawsze i wszystkim polecam ...",
Lysy75, Opel
"Solidny mechanik. Naprawdę zna się na robocie. Polecam",
Tomek, Opel Astra G
"szanowni panstwo
polecam niezdecydowanym gdzie oddac samochod w razie awarii.
od wieu lat serwisuje samochody u Pan Czesława Czerwińskiego i zawsze jest wzystko ok.mimo długich terminow warto poczekac ...
",
trimon, B
"Robiłem u nich zmianę opon.
Wszystko przebiegło sprawnie i dokładnie.
",
Stały klient, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?