"Z problemem z moim samochodem walczyłem ponad rok. Auto przeszło przez ręce kilku innych mechaników z różnych warsztatów, dopiero w mistralu postawili dobrą diagnozę i rozwiązali problem.",
KamBir, Opel Corsa
"Witam,
na przelomie lutego i marca naprawialem u tego Pana golfa 2.
Chodzilo o wymiane glowicy silnika. Poczatkowo nie bylem zadowolony, poniewaz byly problemy z dostarczonymi glowicami, a ja bylem w Knurowie w odwiedzinach i mialem ograniczony czas na naprawe auta.
Po 2 tygodniach w koncu odberalem samochod, ale w drodze powrotnej okazalo...",
Czesław, VW Golf II TD
"Po dwóc miesiącach nic się nie dzieję. Na pewno jeszcze odwiedzę ten warsztat.",
Jerzy
"Dołączam do zadowolonych klientów :) Chłopaki się starają i nie psują a naprawiają.Robili mi już niejedną bryke i bez zastrzeżeń.Dobrze że mam takiego uczciwego mechanika w mieście,bo jakbym musiał jeżdzić po serwisach to bym już dawno stracił "gacie" za naprawy.Sumując:niedrogi,uczciwy i solidny.",
Wojtek
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"Fachowa obsługa. Dobry specjalista. Zawsze szybko i dobrze. Systematycznie korzystam z usług tego warsztatu i jestem zadowolony.",
janusz, VW T4
"Solidny mechanik. Naprawdę zna się na robocie. Polecam",
Tomek, Opel Astra G
"Nigdy nie oddam nigdzie indziej samochodu, chyba ze w przypadku naglej awarii daleko od miasta.
Polecam z czystym sumieniem, robią dobrze, solidnie i nigdy nie wracalem bo cos zle zrobione bylo, a naprawiam tam ktores auto z kolei.
Wiem ze to co bylo wymienione, rzeczywiscie wymienione byc musialo i na tych zamiennikach ktore...",
Mistrz Miyagi, Dobra marka ;)
"Znakomity warsztat,przemili ludzie zawsze chętni do pomocy,rozsądne ceny!",
Achim, opel astra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje