"Bardzo dobra obsługa. Fachowe i skuteczne naprawy. Zawsze trafne diagnozy.
Ważne, że na miejscu jest też stacja diagnostyczna i od razu można sprawdzić co dolega w zawieszeniu, hamulcach, itp. bez ściemniania i naciągania jak to często bywa w warsztatach.
Od ładnych kilku lat jestem ich klientem",
Tomek, Volvo V50, Nissan Pirmera, Suzuki Vitara, Fiat Duc
"Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Pana Grzegorza. Mechanik zna się na swojej pracy, ma dobry sprzęt a ceny są bardzo konkurencyjne. Bardzo polecam! ",
Adrian, Opel Astra H
"Po dwóc miesiącach nic się nie dzieję. Na pewno jeszcze odwiedzę ten warsztat.",
Jerzy
"Jeżdżę do P. Fornagla praktycznie od samego początku istnienia tego warsztatu. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Wiadomo, nie każdemu można dogodzić i ilu ludzi, tyle opinii. Tak jest w każdej branży, jeśli chodzi o usługi.",
zadowolony
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"Fachowa obsługa. Dobry specjalista. Zawsze szybko i dobrze. Systematycznie korzystam z usług tego warsztatu i jestem zadowolony.",
janusz, VW T4
"Solidny mechanik. Naprawdę zna się na robocie. Polecam",
Tomek, Opel Astra G
"szanowni panstwo
polecam niezdecydowanym gdzie oddac samochod w razie awarii.
od wieu lat serwisuje samochody u Pan Czesława Czerwińskiego i zawsze jest wzystko ok.mimo długich terminow warto poczekac ...
",
trimon, B
"spoko ludzie, robili mi hamulce przod i tyl, wszystko ok, polecam",
piotr, toyota corolla
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...