"Bardzo dobra obsługa. Fachowe i skuteczne naprawy. Zawsze trafne diagnozy.
Ważne, że na miejscu jest też stacja diagnostyczna i od razu można sprawdzić co dolega w zawieszeniu, hamulcach, itp. bez ściemniania i naciągania jak to często bywa w warsztatach.
Od ładnych kilku lat jestem ich klientem",
Tomek, Volvo V50, Nissan Pirmera, Suzuki Vitara, Fiat Duc
"Witam
W mroźny dzień skorzystałam z usług warsztatu pana Floraszka. Szybko, profesjonalne i tanio.
Dziękuję panom za pomoc. Polecam.
",
kierowca, mercedes
"Polecam, ludzie mówią że drogo ale to nieprawda , 3 miesiące temu pewien mechanik wymieniał pompe paliwa i padła zapłaciłem 400zł, u tego mechanika z zamiennik anowej pompy zapłaciłem 125 zł ,90zł robocizna , żałuje że nie korzystałem wcześniej z tego warsztatu ,polecam wszystkim",
ADAM, AUDI A4 B6 2.0
"Dołączam do zadowolonych klientów :) Chłopaki się starają i nie psują a naprawiają.Robili mi już niejedną bryke i bez zastrzeżeń.Dobrze że mam takiego uczciwego mechanika w mieście,bo jakbym musiał jeżdzić po serwisach to bym już dawno stracił "gacie" za naprawy.Sumując:niedrogi,uczciwy i solidny.",
Wojtek
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"No niewiem jak tam kto ale ja jestem bardzo zadowolony z Mechanika i jego pracy ... Dalem mu auto w jego rece i niemoge narzekac odebralem Auto naprawione ... Ja osobiscie moge tego mechanika polecac i polecam ... Auto-Fart zawsze i wszystkim polecam ...",
Lysy75, Opel
"Solidny mechanik. Naprawdę zna się na robocie. Polecam",
Tomek, Opel Astra G
"Nigdy nie oddam nigdzie indziej samochodu, chyba ze w przypadku naglej awarii daleko od miasta.
Polecam z czystym sumieniem, robią dobrze, solidnie i nigdy nie wracalem bo cos zle zrobione bylo, a naprawiam tam ktores auto z kolei.
Wiem ze to co bylo wymienione, rzeczywiscie wymienione byc musialo i na tych zamiennikach ktore...",
Mistrz Miyagi, Dobra marka ;)
"Obsługa szybka i sprawna. Przystępne ceny. Hotel dla opon świetna sprawa.",
Janek75
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie potrzebuje pomocy kupilem Vito 2.2cdi 94r w automacie był rozebrany gościu przerabiał na zwykłą skrzynie oczywiście ja baran nie znam się na tyle żeby samemu coś robić, zawiozłem laweta do mechanika na dziś jest 8 miesięcy jak tam stoi. Wczoraj mi dzwoni że tego się nie da...
Po postoju, często na zimnym silniku zdarza się, że biegi chodzą bardzo twardo (każdy). Czasami sytuacja jest o tyle trudna, że nie można wrzucić żadnego biegu mimo dłuższego trzymania pedału sprzęgła. Trzeba chwile odczekać, następnie biegi chodzą twardo, a po przejechaniu dystansu wszystko...
Proszę o pomoc. Pacjent to B Klasa 1.5 benzyna, 210 tys. W trakcie jazdy strasznie głośno pracuje, wyje buczy itd .. "specjalista" stwierdził że trzeba by wymienić skrzynie i sprzęgło. Dwa pytania : szukać dalej (tańszej wersji naprawy) czy dla spokoju kupić regenerowaną skrzynie? Nadmieniam, że...
2 bieg opornie wchodzi reszta super. W czym problem?