"Każda naprawa, zwłaszcza autka które ma już "parę wiosen" wymaga dogłębnej analizy problemu. Tak właśnie sprawę starają się rozwiązać w Mistralu. Stacja diagnostyczna na miejscu pomaga zdiagnozować część zgłaszanych problemów. Jak ktoś chce mieć "tanio" w garażu u kolegi to droga wolna ale gdy problem jest poważniejszy to auto i tak wyląduje u...",
Zibi, Mercedes/BMW
"Warsztat godny polecenia ! Robiłem tam samochód kilka razy. Za każdym razem szybko i fachowo. ",
Bartłomiej
"Po dwóc miesiącach nic się nie dzieję. Na pewno jeszcze odwiedzę ten warsztat.",
Jerzy
"Ja polecam Pana Fornagla miałem uszkodzony rozrusznik w BMW e39 z 2003 naprawili fachowo. Auta tam serwisuje od 10lat i jakoś nigdy nie miałem problemu . Robert",
Robert, BMW e39
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"No niewiem jak tam kto ale ja jestem bardzo zadowolony z Mechanika i jego pracy ... Dalem mu auto w jego rece i niemoge narzekac odebralem Auto naprawione ... Ja osobiscie moge tego mechanika polecac i polecam ... Auto-Fart zawsze i wszystkim polecam ...",
Lysy75, Opel
"Wykonywałem tam usługę wymiany poduszek amortyzatora w moim kombi. Usługa wykonana dobrze, wyjątkowo krótki czas oczekiwania na przyjęcie auta i cena zadowalająca także ode mnie opinia pozytywna. ",
elementfx, bmw e30
"Nigdy nie oddam nigdzie indziej samochodu, chyba ze w przypadku naglej awarii daleko od miasta.
Polecam z czystym sumieniem, robią dobrze, solidnie i nigdy nie wracalem bo cos zle zrobione bylo, a naprawiam tam ktores auto z kolei.
Wiem ze to co bylo wymienione, rzeczywiscie wymienione byc musialo i na tych zamiennikach ktore...",
Mistrz Miyagi, Dobra marka ;)
"Diagnoza usterki szybka jak i również jej usunięcie. Polecam Pana Adama bo warto. ",
Sebol, Audi A3
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Hej, Mam problem z wsteczny biegiem, chciałem szybko wbić wsteczny i nie da się to wbić tak jakby coś wyskoczyło ale przy samy lewarku, pozostałe biegi działają bez zarzutu. Z tym też nie było problemu do tej pory ... :):) co to może być? Jak mocno się docisnie ten wsteczny i trzyma lewarek...
Mam problem z manualną skrzynią biegów (GS6-45DZ) do BMW F30 320d z 2012 r. Problem został zdiagnozowany, a mianowicie do wymiany jest łożysko tej skrzyni no i oczywiście uszczelniacze. Problem w tym że mój poprzedni mechanik który próbował ją naprawić nie mógł dostać tego łożyska, bo...