"Każda naprawa, zwłaszcza autka które ma już "parę wiosen" wymaga dogłębnej analizy problemu. Tak właśnie sprawę starają się rozwiązać w Mistralu. Stacja diagnostyczna na miejscu pomaga zdiagnozować część zgłaszanych problemów. Jak ktoś chce mieć "tanio" w garażu u kolegi to droga wolna ale gdy problem jest poważniejszy to auto i tak wyląduje u...",
Zibi, Mercedes/BMW
"Witam
W mroźny dzień skorzystałam z usług warsztatu pana Floraszka. Szybko, profesjonalne i tanio.
Dziękuję panom za pomoc. Polecam.
",
kierowca, mercedes
"Po dwóc miesiącach nic się nie dzieję. Na pewno jeszcze odwiedzę ten warsztat.",
Jerzy
"Nie wiem co z tymi ludźmi się dzieje , jeżdżę do tego warsztatu od kilkunastu lat i nigdy nie miałem żadnych problemów po odbiorze auta . Naprawy szybkie , profesjonalne , nawet można zasugerować jakiej marki części chcemy zamontować .100% polecam",
Nomad402, P.Partner, Fiat Linea Fiat Freemont Opel Vectra
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"Fachowa obsługa. Dobry specjalista. Zawsze szybko i dobrze. Systematycznie korzystam z usług tego warsztatu i jestem zadowolony.",
janusz, VW T4
"Solidny mechanik. Naprawdę zna się na robocie. Polecam",
Tomek, Opel Astra G
"szanowni panstwo
polecam niezdecydowanym gdzie oddac samochod w razie awarii.
od wieu lat serwisuje samochody u Pan Czesława Czerwińskiego i zawsze jest wzystko ok.mimo długich terminow warto poczekac ...
",
trimon, B
"Znakomity warsztat,przemili ludzie zawsze chętni do pomocy,rozsądne ceny!",
Achim, opel astra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z pierwszym biegiem. Gdy chce wrzucić 1 bieg w połowie drogi drążek nie idzie dalej jakby się blokował. Jak cofne drążek i wrzucę 2 a następnie 1 to wchodzi. Również jak zacznę popuszczac sprzęgło to wchodzi 1-ka.problem nie występuje za każdym razem gdy chce wrzucić 1 bieg ale jest...
Witam. Honda Accord VII Przebieg 252 tys km. Przeze mnie zrobione ok 62 tyś km W aucie pojawiły się najpierw problemy z 3 biegiem powyżej 4000tys/obr na min 3 bieg wchodził ze zgrzytem za każdym razem. Przy mniejszych prędkościach obrotowych jest ok. Ostatnio coraz ciężej wchodzą wszystkie biegi...
Witam! Honda Accord VII - 2,2 cdti Teraz często ciężko wchodzą biegi. Niedawno byl taki problem i rezultatem żaden bieg się nie włączał i było zmienione koło dwumasowe. Co może tworzyć taki efekt ? Dzięki !