"No niewiem jak tam kto ale ja jestem bardzo zadowolony z Mechanika i jego pracy ... Dalem mu auto w jego rece i niemoge narzekac odebralem Auto naprawione ... Ja osobiscie moge tego mechanika polecac i polecam ... Auto-Fart zawsze i wszystkim polecam ...",
Lysy75, Opel
"Nigdy nie oddam nigdzie indziej samochodu, chyba ze w przypadku naglej awarii daleko od miasta.
Polecam z czystym sumieniem, robią dobrze, solidnie i nigdy nie wracalem bo cos zle zrobione bylo, a naprawiam tam ktores auto z kolei.
Wiem ze to co bylo wymienione, rzeczywiscie wymienione byc musialo i na tych zamiennikach ktore...",
Mistrz Miyagi, Dobra marka ;)
Blacharstwo, lakiernictwo, tłumiki... Zapraszamy
Zajmujemy się likwidacją szkód i obsługą flot oraz renowacją lakieru samochodowego, korektą zarysowań, polerowaniem karoserii aut Posiadane niezbędne kwalifikacje oraz bogate doświadczenie zawodowe pozwalaj sprostać każdemu zleceniu....
"Po dwóc miesiącach nic się nie dzieję. Na pewno jeszcze odwiedzę ten warsztat.",
Jerzy
"Serwisuję u Pana Grzegorza swoje dwa samochody i zawsze wszystko fachowo i sprawnie, bez naciągania na niepotrzebne koszty.
Mogę tylko potwierdzić fachowość, uczciwość Pana Grzegorza oraz wysoki poziom kultury osobistej.",
jarok, Opel/Vectra C/Astra F
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy progi z marcedesa w 208 są takie same jak z tego w 208 po tuningu?
Witam. Kupilem jakies 8msc temu VW Polo 6N 1994r ze spuchnietym progiem pasazera, wersja 3d. Dzisiaj mialem sie wziac za ten prog, polozony byl ,,bitex" po zdjeciu warstwy, jest szpachla oraz dziura a w srodku progu pianka. Pytanie moje brzmi, czy wymianiac caly prog ?