"Dzięki za szybkie i sprawne naprawienie mojej furki. Dziś odebrałem auto, nareszcie nic nie puka i nie stuka. Duży plus leci w pana kierunku z mojej strony. Tomasz od golfa.",
Tomasz, golf
Profesjonalny i zaangażowany zespół przyjaźnie nastawionym do klienta. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą.
"Jedyny profesjonalny warsztat w Knurowie. Bardzo dobra obsługa klienta, czystość i szybkość pracy co niestety wiąże się z wysokimi cenami. Można umówić się na naprawę na konkretny dzień ale trzeba więcej kasy przygotować bo faktura czasem powala. Nie można też własnych części dostarczyć co uważam, za bezsens ponieważ spada z firmy...",
Knur, Opel
"No niewiem jak tam kto ale ja jestem bardzo zadowolony z Mechanika i jego pracy ... Dalem mu auto w jego rece i niemoge narzekac odebralem Auto naprawione ... Ja osobiscie moge tego mechanika polecac i polecam ... Auto-Fart zawsze i wszystkim polecam ...",
Lysy75, Opel
"Solidny mechanik. Naprawdę zna się na robocie. Polecam",
Tomek, Opel Astra G
"szanowni panstwo
polecam niezdecydowanym gdzie oddac samochod w razie awarii.
od wieu lat serwisuje samochody u Pan Czesława Czerwińskiego i zawsze jest wzystko ok.mimo długich terminow warto poczekac ...
",
trimon, B
"Nie będę wychwalał by nie tworzyć sobie przy następnej wizycie jeszcze dłuższej kolejki oczekiwania na naprawę. Konkretna rozmowa na temat, jestem zadowolony z usługi w tym warsztacie. ",
awajz, Skoda Fabia
STAWIAMY NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG ORAZ PEŁNE ZADOWOLENIE KLIENTA. DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO I SOLIDNIE
ROED KNURÓW - Twój Profesjonalny Serwis Opon i Mechaniki Pojazdowej ROED KNURÓW to miejsce, gdzie Twoje opony i pojazd są w najlepszych rękach. Jesteśmy specjalistycznym serwisem, który oferuje kompleksową obsługę opon oraz pełną gamę usług z...
"Mam porównanie kilku specjalistów od Opla w Gliwicach i nie mam wątpliwości .
Ten jest najlepszy zarówno jesli chodzi o fachowość , ceny jak i co równie wazne o podejście do klienta i kulturę osobistą !!.
",
Tissu
"Miła i szybka obsługa i najniższa cena za wymianę oleju w Knurów!!!!!! Polecam!!! Jan
",
Jan, Opel Zafira b
"SPOKO ZIOM ZNA SIĘ NA RZECZY RZECZY NIEMOŻLIWE WYKONUJE NA MIEJSCU JAK WJEDZIE SPAWARTĄ TO TYLKO ISKRY SIE SYPIĄ
CENOWO REWELA
DORADZI I ZNA SIE NA RZECZY",
GRUBY
"Bardzo dobra obsługa. Fachowe i skuteczne naprawy. Zawsze trafne diagnozy.
Ważne, że na miejscu jest też stacja diagnostyczna i od razu można sprawdzić co dolega w zawieszeniu, hamulcach, itp. bez ściemniania i naciągania jak to często bywa w warsztatach.
Od ładnych kilku lat jestem ich klientem",
Tomek, Volvo V50, Nissan Pirmera, Suzuki Vitara, Fiat Duc
"Polecam, ludzie mówią że drogo ale to nieprawda , 3 miesiące temu pewien mechanik wymieniał pompe paliwa i padła zapłaciłem 400zł, u tego mechanika z zamiennik anowej pompy zapłaciłem 125 zł ,90zł robocizna , żałuje że nie korzystałem wcześniej z tego warsztatu ,polecam wszystkim",
ADAM, AUDI A4 B6 2.0
"U pana Wnuka nie raz już coś naprawiałem, zawsze fachowe podejście, uczciwe i rzetelne.",
rysik
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...