"Profesjonalne podejście do usterki. Diagnoza kosztorys naprawa. Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam z czystym sumieniem. ",
KotBoy, Insignia
witam zajmujemy sie kompleksowa naprawa i serwisem skrzyn biegów automatycznych i manualnych we wszystkich markach samochodów zapraszam od 8do 17 539556274
"Świetny kontakt z klientem.Panowie sprawdzają co jest do zrobienia w samochodzie,wypisują,mówią co należy zrobić w pierwszej kolejności i jaki będzie przybliżony koszt naprawy.W trakcie naprawy kontaktują się z klientem wielokrotnie,pytają o zdanie,o decyzję.Auto jest naprawiane szybko,fachowo,dotrzymują słowa i terminów.
Jestem pod wrażeniem...",
Magda., mercedes
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Szybkie zdiagnozowanie problemu, wymiana tulei wahacza w bardzo dobrej cenie, no i co najważniejsze wszystko na czas i bez wymyślania dodatkowych usterek. Polecam !!!
",
Paweł, Seat
"Od lat korzystam z usług tego warsztatu i nigdy się nie zawiodłem. Świetny kontakt, szybka naprawa, rozsądne ceny.",
Piotr , Volvo
"Chciałbym polecić warsztat ze względu na fachową obsługę oraz naprawę, miałem problem z turbiną w Focus 2.0 tdci. Teraz samochód odzyskał moc.",
Mariusz, Ford Focus
"Polecam! Szybko sprawnie i konkretnie!",
zigi
"Po prostu polecam, naprawa tania, szybka i dodatkowo fachowa porada. Jeszcze raz polecam!",
xxx, Citroen, Peugeot, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...