"Profesjonalne podejście do usterki. Diagnoza kosztorys naprawa. Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam z czystym sumieniem. ",
KotBoy, Insignia
"Wszystko Ok, Polecam. Miły i szybki kontakt.",
euzebiusz, Mercedes A178
Godziny pracy - Pon.- Pt. 9 - 17 , Sob. 9 - 14 , Zapraszamy.
Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Oferujemy naprawy główne i bieżące, wulkanizację, serwis klimatyzacji, elektrykę i elektonikę samochodową. Nowością w naszym serwisie jest...
"Bardzo polecam usługę sprawdzenia pojazdu przed zakupem. W samochodzie, który planowałem kupić bardzo rzetelnie sprawdzono zawieszenie i układ hamulcowy na linii diagnostycznej. Dodatkowo bardzo kumaty młody Pan elektromechanik zrobił diagnostykę komputerową, dokładnie zbadał powłokę lakierniczą, opowiedział gdzie, co i jak bardzo było robione,...",
Łukasz, Volkswagen Passat
"Bardzo miła i fachowa obsługa , krótkie terminy napraw, cenne informacje na temat eksploatacji pojazdów.",
A. Dziewulski
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Napraw samochodu bardzo dobrze ................................... ...",
Grzegorz, Mazda5 2.0benzyna.2005r
"Od lat korzystam z usług tego warsztatu i nigdy się nie zawiodłem. Świetny kontakt, szybka naprawa, rozsądne ceny.",
Piotr , Volvo
"Super serwis.szybko.profesionalnie.bardzo polecam. Są niezastąpieni, zawsze służą radą i pomocą no i co ważne nie robią ludzi w konia i nie wyszukują na siłę...",
Dorota, Skoda
"Chciałbym polecić warsztat ze względu na fachową obsługę oraz naprawę, miałem problem z turbiną w Focus 2.0 tdci. Teraz samochód odzyskał moc.",
Mariusz, Ford Focus
"Szybko, solidnie i bez lipy. Polecam.",
Stan, Ford Focus MK1
"Naprawa wykonana szybko i solidnie.Przy przystępnych cenach.",
Arek, Renault
Zapraszamy do nowo otwartego warsztatu samochodowego w Chełmie na osiedlu Działki, przy ul. Jaworskiego 17 (boczna ulicy Hrubieszowskiej) w godzinach 8-18..Wykonujemy usługi w zakresie mechaniki pojazdowej, oferujemy również drobne prace...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...