"Pojechałem do nich w sobotę z rozwarstwionym kołem pasowym bez umówienia się (awaria na drodze), wszystkich mechaników mieli obłożonych robotą, poprosiłem o pożyczenie narzędzi i sprzedasz koła - zgodzili się, dostarczyli część w 3 godziny. Sam wymieniłem korzystając z ich narzędzi (klucze, imbusy, pneumatyka) a za użyczenie ich wzięli na...",
a00, Audi A6
witam zajmujemy sie kompleksowa naprawa i serwisem skrzyn biegów automatycznych i manualnych we wszystkich markach samochodów zapraszam od 8do 17 539556274
"Od kilku lat korzystam z usług tego serwisu, zarówno w przypadku samochodu prywatnego jak i firmowego...wszystkie naprawy są zawsze wykonywane szybko i dobrze...świetny kontakt z klientem, a do tego naprawdę niskie ceny za usługi i możliwość zamówienia części na miejscu...pełen profesjonalizm...",
Hans, Opel
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Napraw samochodu bardzo dobrze ................................... ...",
Grzegorz, Mazda5 2.0benzyna.2005r
"Skąd te negatywne opinie??? Konkurencja? Korzystam z usług tego warsztatu od 5 lat i zawsze, powtarzam zawsze, trafne decyzje co do usterek!!! Zawsze sprawna naprawa, a że w kolejce trzeba poczekać, to tylko świadczy o ilości klientów = profesjonaliźmie fachowca! Szczerze polecam! Co do cen to są normalne, zresztą jak odwiedzicie kilku magików,...",
Tomek, Skoda Octavia
"Szybko, solidnie i bez lipy. Polecam.",
Stan, Ford Focus MK1
"Naprawa wykonana szybko i solidnie.Przy przystępnych cenach.",
Arek, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas mam pytanie...
Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów. Czyżby kończyła...
Mam problem z biegami opel insignia 2009 1.8 bezyna.. Co jakis czas zdarza sie ze nagle gdy chce zaparkowac nie moge wrzucic wstecznego, nie ma zgrzytu nie pomaga pompowanie sprzegla, po prostu trzeba na sile wzucic bieg... wsteczny wrzucony potem na 1 pojawia sie problem z 1 nie mozna...
Co to może być jak nie wchodzi mi pierwszy bieg? Na początku ciężko wchodził.