"Witam miałem problem z układem wydechowym ford mondeo MK4,była nieszczelność w wydechu Panowie z firmy podeszli profesjonalnie i rzetelnie do naprawy dodatkowo pełna kultura i bardzo dobre podejście do klienta,mało tego zrobili to bardzo szybko więc nie było czekania na odległy termin,koszta adekwatne do usługi dziękuję i polecam napewno...",
Wojtek, Ford Mondeo mk4
witam zajmujemy sie kompleksowa naprawa i serwisem skrzyn biegów automatycznych i manualnych we wszystkich markach samochodów zapraszam od 8do 17 539556274
"Miła i profesjonalna obsługa biura obsługi oraz serwisu polecam",
Prus, Mazda 6
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Napraw samochodu bardzo dobrze ................................... ...",
Grzegorz, Mazda5 2.0benzyna.2005r
"Muszę przyznać że również miałem forda explorer i dokuczały mi ciągłe problemy dopuki nie odwiedziłem tego servisu tam wytłumaczył mi w czym polega problem .W tej chwili samochód zmieniłem na Audi q7, tamten był stary i miałem dość kłopotów. Z nowym samochodem nie mam żadnych problemów a nawet jeśli to są one szybko i skutecznie rozwiązanie....",
Krzysztof, Audi q7
"Chciałbym polecić warsztat ze względu na fachową obsługę oraz naprawę, miałem problem z turbiną w Focus 2.0 tdci. Teraz samochód odzyskał moc.",
Mariusz, Ford Focus
"Szybko, solidnie i bez lipy. Polecam.",
Stan, Ford Focus MK1
"Naprawa wykonana szybko i solidnie.Przy przystępnych cenach.",
Arek, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam