"Pojechałem do nich w sobotę z rozwarstwionym kołem pasowym bez umówienia się (awaria na drodze), wszystkich mechaników mieli obłożonych robotą, poprosiłem o pożyczenie narzędzi i sprzedasz koła - zgodzili się, dostarczyli część w 3 godziny. Sam wymieniłem korzystając z ich narzędzi (klucze, imbusy, pneumatyka) a za użyczenie ich wzięli na...",
a00, Audi A6
witam zajmujemy sie kompleksowa naprawa i serwisem skrzyn biegów automatycznych i manualnych we wszystkich markach samochodów zapraszam od 8do 17 539556274
"Miła i profesjonalna obsługa biura obsługi oraz serwisu polecam",
Prus, Mazda 6
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Minęło pół roku od naprawy silnika w moim Kia Sorento i jak narazie wszystko jest w porządku. Chłopak zna się na robocie bo odrazu mi powiedział o wadliwych oryginalnych panewkach w 2.2 crdi automat . Fakt, że czekałem prawie miesiąc i sporo to kosztowało ale nic za darmo. Nie mam co narzekać bo auto zrobione, a trochę się naszukałem kogoś kto...",
KijankaKrakow, Kia Sorento 2.2crdi 2010 automat
"Skąd te negatywne opinie??? Konkurencja? Korzystam z usług tego warsztatu od 5 lat i zawsze, powtarzam zawsze, trafne decyzje co do usterek!!! Zawsze sprawna naprawa, a że w kolejce trzeba poczekać, to tylko świadczy o ilości klientów = profesjonaliźmie fachowca! Szczerze polecam! Co do cen to są normalne, zresztą jak odwiedzicie kilku magików,...",
Tomek, Skoda Octavia
"Chciałbym polecić warsztat ze względu na fachową obsługę oraz naprawę, miałem problem z turbiną w Focus 2.0 tdci. Teraz samochód odzyskał moc.",
Mariusz, Ford Focus
"Szybko, solidnie i bez lipy. Polecam.",
Stan, Ford Focus MK1
"Po prostu polecam, naprawa tania, szybka i dodatkowo fachowa porada. Jeszcze raz polecam!",
xxx, Citroen, Peugeot, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje