"Pojechałem do nich w sobotę z rozwarstwionym kołem pasowym bez umówienia się (awaria na drodze), wszystkich mechaników mieli obłożonych robotą, poprosiłem o pożyczenie narzędzi i sprzedasz koła - zgodzili się, dostarczyli część w 3 godziny. Sam wymieniłem korzystając z ich narzędzi (klucze, imbusy, pneumatyka) a za użyczenie ich wzięli na...",
a00, Audi A6
"Wszystko Ok, Polecam. Miły i szybki kontakt.",
euzebiusz, Mercedes A178
Godziny pracy - Pon.- Pt. 9 - 17 , Sob. 9 - 14 , Zapraszamy.
"Miła i profesjonalna obsługa biura obsługi oraz serwisu polecam",
Prus, Mazda 6
"Bardzo miła i fachowa obsługa , krótkie terminy napraw, cenne informacje na temat eksploatacji pojazdów.",
A. Dziewulski
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Napraw samochodu bardzo dobrze ................................... ...",
Grzegorz, Mazda5 2.0benzyna.2005r
"Serwis od lat na najwyższym poziomie. Wiedza, sprzęt, rzetelność i trwałość efektow, zdecydowanie polecam",
Konrad, Audi A6, Citroen C4, Golf, Seat Ibiza
"Zawsze prowadzę do naprawy wszystkie swoje samochody i nigdy nie było problemu, w środę znowu prowadze swój nowy nabytek na wymianę rozrządu i wiem że świetnie sobie poradzą. Dobre fachowce. Polecam. ",
Skibińska Halyna , Fiat freemont
"Polecam! Szybko sprawnie i konkretnie!",
zigi
"Po prostu polecam, naprawa tania, szybka i dodatkowo fachowa porada. Jeszcze raz polecam!",
xxx, Citroen, Peugeot, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dacia Dokker 1.2, 2013 r. W jednym momencie w lewych drzwiach przestał działać mechanizm otwierania szyb przednich. W prawych drzwiach działa.
Przednie drzwi pasażera nie dają się otworzyć. Pękła linka mechanizmu opuszczania szyby. Kupiłem nowy mechanizm i wymieniłem. Szyba działa, jednak po dwukrotnym zamknięciu drzwi, zablokowały się i teraz nie mogę ich otworzyć. Szyba, otwiera się i zamyka. Boczek tapicerki nie jest skręcony...
Nie działa mechanizm podnoszenia szyb prawy tył. Jak zdiagnozować usterkę? Za poradę dzięki, Bogdan
Witam, musze wymienić mechanizm podnoszenia szyby z przodu od pasażera i są zużyte trybiki na silniczku, da rade wymienić same trybiki? Czy trzeba wymienić cały silniczek. Z góry dziękuję za pomoc.