"Pojechałem do nich w sobotę z rozwarstwionym kołem pasowym bez umówienia się (awaria na drodze), wszystkich mechaników mieli obłożonych robotą, poprosiłem o pożyczenie narzędzi i sprzedasz koła - zgodzili się, dostarczyli część w 3 godziny. Sam wymieniłem korzystając z ich narzędzi (klucze, imbusy, pneumatyka) a za użyczenie ich wzięli na...",
a00, Audi A6
witam zajmujemy sie kompleksowa naprawa i serwisem skrzyn biegów automatycznych i manualnych we wszystkich markach samochodów zapraszam od 8do 17 539556274
"Super warsztat.Szybka diagnostyka. W miarę przystępna cena za usługi. ",
Gocha
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Napraw samochodu bardzo dobrze ................................... ...",
Grzegorz, Mazda5 2.0benzyna.2005r
"Skąd te negatywne opinie??? Konkurencja? Korzystam z usług tego warsztatu od 5 lat i zawsze, powtarzam zawsze, trafne decyzje co do usterek!!! Zawsze sprawna naprawa, a że w kolejce trzeba poczekać, to tylko świadczy o ilości klientów = profesjonaliźmie fachowca! Szczerze polecam! Co do cen to są normalne, zresztą jak odwiedzicie kilku magików,...",
Tomek, Skoda Octavia
"Szybko, solidnie i bez lipy. Polecam.",
Stan, Ford Focus MK1
"Naprawa wykonana szybko i solidnie.Przy przystępnych cenach.",
Arek, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady