"Jestem rodowitym Chełmianinem, przyjechałem na święta do Chełma, wystąpiła usterka w moim aucie, sąsiad mich rodziców podał mi do Państwa numer telefonu, zadzwoniłem, podczas rozmowy zostałem zapytany o markę i model samochodu i o problem jaki wystąpił, mimo że była już późna godzina, człowiek z przekonaniem umówił mnie na ranek następnego...",
Gregory, Mitsubishi
witam zajmujemy sie kompleksowa naprawa i serwisem skrzyn biegów automatycznych i manualnych we wszystkich markach samochodów zapraszam od 8do 17 539556274
"Bardzo polecam usługę sprawdzenia pojazdu przed zakupem. W samochodzie, który planowałem kupić bardzo rzetelnie sprawdzono zawieszenie i układ hamulcowy na linii diagnostycznej. Dodatkowo bardzo kumaty młody Pan elektromechanik zrobił diagnostykę komputerową, dokładnie zbadał powłokę lakierniczą, opowiedział gdzie, co i jak bardzo było robione,...",
Łukasz, Volkswagen Passat
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Napraw samochodu bardzo dobrze ................................... ...",
Grzegorz, Mazda5 2.0benzyna.2005r
"Serwis od lat na najwyższym poziomie. Wiedza, sprzęt, rzetelność i trwałość efektow, zdecydowanie polecam",
Konrad, Audi A6, Citroen C4, Golf, Seat Ibiza
"Chciałbym polecić warsztat ze względu na fachową obsługę oraz naprawę, miałem problem z turbiną w Focus 2.0 tdci. Teraz samochód odzyskał moc.",
Mariusz, Ford Focus
"Szybko, solidnie i bez lipy. Polecam.",
Stan, Ford Focus MK1
"Naprawa wykonana szybko i solidnie.Przy przystępnych cenach.",
Arek, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z pierwszym biegiem. Gdy chce wrzucić 1 bieg w połowie drogi drążek nie idzie dalej jakby się blokował. Jak cofne drążek i wrzucę 2 a następnie 1 to wchodzi. Również jak zacznę popuszczac sprzęgło to wchodzi 1-ka.problem nie występuje za każdym razem gdy chce wrzucić 1 bieg ale jest...
Witam. Honda Accord VII Przebieg 252 tys km. Przeze mnie zrobione ok 62 tyś km W aucie pojawiły się najpierw problemy z 3 biegiem powyżej 4000tys/obr na min 3 bieg wchodził ze zgrzytem za każdym razem. Przy mniejszych prędkościach obrotowych jest ok. Ostatnio coraz ciężej wchodzą wszystkie biegi...
Witam! Honda Accord VII - 2,2 cdti Teraz często ciężko wchodzą biegi. Niedawno byl taki problem i rezultatem żaden bieg się nie włączał i było zmienione koło dwumasowe. Co może tworzyć taki efekt ? Dzięki !