"Profesjonalne podejście do usterki. Diagnoza kosztorys naprawa. Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam z czystym sumieniem. ",
KotBoy, Insignia
witam zajmujemy sie kompleksowa naprawa i serwisem skrzyn biegów automatycznych i manualnych we wszystkich markach samochodów zapraszam od 8do 17 539556274
"Świetny kontakt z klientem.Panowie sprawdzają co jest do zrobienia w samochodzie,wypisują,mówią co należy zrobić w pierwszej kolejności i jaki będzie przybliżony koszt naprawy.W trakcie naprawy kontaktują się z klientem wielokrotnie,pytają o zdanie,o decyzję.Auto jest naprawiane szybko,fachowo,dotrzymują słowa i terminów.
Jestem pod wrażeniem...",
Magda., mercedes
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Napraw samochodu bardzo dobrze ................................... ...",
Grzegorz, Mazda5 2.0benzyna.2005r
"Od lat korzystam z usług tego warsztatu i nigdy się nie zawiodłem. Świetny kontakt, szybka naprawa, rozsądne ceny.",
Piotr , Volvo
"Chciałbym polecić warsztat ze względu na fachową obsługę oraz naprawę, miałem problem z turbiną w Focus 2.0 tdci. Teraz samochód odzyskał moc.",
Mariusz, Ford Focus
"Polecam! Szybko sprawnie i konkretnie!",
zigi
"Po prostu polecam, naprawa tania, szybka i dodatkowo fachowa porada. Jeszcze raz polecam!",
xxx, Citroen, Peugeot, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?