"Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do tematu przez obsługę, wykwalifikowana załoga, duża dostępność części od ręki, duży plus dla chłopaków",
klient
"Wszystko Ok, Polecam. Miły i szybki kontakt.",
euzebiusz, Mercedes A178
Godziny pracy - Pon.- Pt. 9 - 17 , Sob. 9 - 14 , Zapraszamy.
Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Oferujemy naprawy główne i bieżące, wulkanizację, serwis klimatyzacji, elektrykę i elektonikę samochodową. Nowością w naszym serwisie jest...
"Super warsztat.Szybka diagnostyka. W miarę przystępna cena za usługi. ",
Gocha
"Bardzo miła i fachowa obsługa , krótkie terminy napraw, cenne informacje na temat eksploatacji pojazdów.",
A. Dziewulski
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Napraw samochodu bardzo dobrze ................................... ...",
Grzegorz, Mazda5 2.0benzyna.2005r
"Muszę przyznać że również miałem forda explorer i dokuczały mi ciągłe problemy dopuki nie odwiedziłem tego servisu tam wytłumaczył mi w czym polega problem .W tej chwili samochód zmieniłem na Audi q7, tamten był stary i miałem dość kłopotów. Z nowym samochodem nie mam żadnych problemów a nawet jeśli to są one szybko i skutecznie rozwiązanie....",
Krzysztof, Audi q7
"Super serwis.szybko.profesionalnie.bardzo polecam. Są niezastąpieni, zawsze służą radą i pomocą no i co ważne nie robią ludzi w konia i nie wyszukują na siłę...",
Dorota, Skoda
"Chciałbym polecić warsztat ze względu na fachową obsługę oraz naprawę, miałem problem z turbiną w Focus 2.0 tdci. Teraz samochód odzyskał moc.",
Mariusz, Ford Focus
"Szybko, solidnie i bez lipy. Polecam.",
Stan, Ford Focus MK1
"Po prostu polecam, naprawa tania, szybka i dodatkowo fachowa porada. Jeszcze raz polecam!",
xxx, Citroen, Peugeot, Renault
"Bardzo solidny mechanik. Do tej pory korzystałem z wymiany tłumika, wymiany przegubów oraz kilku innych usług jak m.in. wymiana filtrów, olejów. W szczególności chwalę sobie, że prawidłowo ocenił oraz naprawił przy tłumiku to co u innego mechanika pozostawiało po naprawie wiele do życzenia. Od ostatniej naprawy samochód działa o wiele lepiej....",
rmx1607
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Auto po wymianie przegubu na nowy wydaje w tym kole dziwne dźwięki podczas jazdy na wprost. Jest to taki dźwięk jakby warczenia. Przy skręcaniu w prawo dźwięki ustępują. Przegub wymieniany był w lewym przednim kole. Dźwięki jakie wydobywa auto również są w tym kole. Czy należy ustawić zbieżność...
Czy w przypadku Peugeota 206 1.1 benzyna, 2002r, bez ABS możliwa jest wymiana samego przegubu zewnętrznego czy konieczna jest wymiana całej półosi?
Witam posiadamy mercedesa w204 C klasa kombi 2008 rok. Wymieniliśmy " przeguby " gumy walu różnie to nazywają i krzyzak walu i mamy podniesiony samochodu jedni koło się kręci szybko i stuka coś w nim prawdopodobnie przegub przy kole A drugie zwalnia . Jak się jedzie to czuć bicie i już nie...
Mam do wymiany przegub prawy. Tłucze się na zakrętach. Mechanik powiedział mi cenę 700 złoty. Moje pytanie skąd taka cena. Wiem że taka wymiana nie jest bardzo kosztowna. Może poza samym przegubem trzeba wymienić coś jeszcze? Dodam że nie był rozbierany.
Wibracje podczas jazdy pod górę powinny być powodem do niepokoju. Prawdopodobnie awarii ulega element układu napędowego, który podczas dodatkowego obciążenia daje o sobie znać. Problem może...