"Po prostu polecam, naprawa tania, szybka i dodatkowo fachowa porada. Jeszcze raz polecam!",
xxx, Citroen, Peugeot, Renault
Zapraszamy do nowo otwartego warsztatu samochodowego w Chełmie na osiedlu Działki, przy ul. Jaworskiego 17 (boczna ulicy Hrubieszowskiej) w godzinach 8-18..Wykonujemy usługi w zakresie mechaniki pojazdowej, oferujemy również drobne prace...
"Super serwis.szybko.profesionalnie.bardzo polecam. Są niezastąpieni, zawsze służą radą i pomocą no i co ważne nie robią ludzi w konia i nie wyszukują na siłę...",
Dorota, Skoda
"Napraw samochodu bardzo dobrze ................................... ...",
Grzegorz, Mazda5 2.0benzyna.2005r
"Miła i profesjonalna obsługa biura obsługi oraz serwisu polecam",
Prus, Mazda 6
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Bardzo miła i fachowa obsługa , krótkie terminy napraw, cenne informacje na temat eksploatacji pojazdów.",
A. Dziewulski
"Wszystko Ok, Polecam. Miły i szybki kontakt.",
euzebiusz, Mercedes A178
Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Oferujemy naprawy główne i bieżące, wulkanizację, serwis klimatyzacji, elektrykę i elektonikę samochodową. Nowością w naszym serwisie jest...
"Serwis od lat na najwyższym poziomie. Wiedza, sprzęt, rzetelność i trwałość efektow, zdecydowanie polecam",
Konrad, Audi A6, Citroen C4, Golf, Seat Ibiza
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Po wymianie turbiny 1.9 tdi asv zwykła pompa przy 1 i 2 biegu auto się wolno zbiera, brak przyspieszenia, przed wymiana turbiny rakieta.
Witam, wczoraj podczas jazdy auto zaczęło się przycinać podczas jazdy, dodatkowo słychać jakieś tarcie nie wiem czy nie z turbiny. Jeżdżę Alfą GT 1.9 jtdm 150 km. Już wcześniej miałem problemy z turbiną, mianowicie powyżej 3500 obrotów auto traciło moc i wchodziło w tryb serwisowy. Sprawdziłem...
Czy płukanie układu po wymianie nie zatartej sprężarki jest niezbędne?
zaczyna gwizdac turbina i wydobywa sie z rury wydechowej biały dym czy to koniec turbiny? Jak dlugo moge jeszcze jezdzic? Orientacyjny koszt?