"Szybko, solidnie i bez lipy. Polecam.",
Stan, Ford Focus MK1
"Naprawa wykonana szybko i solidnie.Przy przystępnych cenach.",
Arek, Renault
Zapraszamy do nowo otwartego warsztatu samochodowego w Chełmie na osiedlu Działki, przy ul. Jaworskiego 17 (boczna ulicy Hrubieszowskiej) w godzinach 8-18..Wykonujemy usługi w zakresie mechaniki pojazdowej, oferujemy również drobne prace...
"Bardzo miła i szybka obsługa, za niewielką kwotę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Chłopaki znają sie na autach!",
Bartek
"Super warsztat.Szybka diagnostyka. W miarę przystępna cena za usługi. ",
Gocha
"Wszystko Ok, Polecam. Miły i szybki kontakt.",
euzebiusz, Mercedes A178
"Super serwis.szybko.profesionalnie.bardzo polecam. Są niezastąpieni, zawsze służą radą i pomocą no i co ważne nie robią ludzi w konia i nie wyszukują na siłę...",
Dorota, Skoda
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
"Jestem rodowitym Chełmianinem, przyjechałem na święta do Chełma, wystąpiła usterka w moim aucie, sąsiad mich rodziców podał mi do Państwa numer telefonu, zadzwoniłem, podczas rozmowy zostałem zapytany o markę i model samochodu i o problem jaki wystąpił, mimo że była już późna godzina, człowiek z przekonaniem umówił mnie na ranek następnego...",
Gregory, Mitsubishi
Godziny pracy - Pon.- Pt. 9 - 17 , Sob. 9 - 14 , Zapraszamy.
"Muszę przyznać że również miałem forda explorer i dokuczały mi ciągłe problemy dopuki nie odwiedziłem tego servisu tam wytłumaczył mi w czym polega problem .W tej chwili samochód zmieniłem na Audi q7, tamten był stary i miałem dość kłopotów. Z nowym samochodem nie mam żadnych problemów a nawet jeśli to są one szybko i skutecznie rozwiązanie....",
Krzysztof, Audi q7
"Chciałbym polecić warsztat ze względu na fachową obsługę oraz naprawę, miałem problem z turbiną w Focus 2.0 tdci. Teraz samochód odzyskał moc.",
Mariusz, Ford Focus
"Napraw samochodu bardzo dobrze ................................... ...",
Grzegorz, Mazda5 2.0benzyna.2005r
"Загорелся индикатор аккумулятора.
Приехал, продиагностировали и через 4 часа забрал машину и поехал в дальнюю поездку.
Все объяснили и оперативно устранили неполадку, хоть форд не их профиль.
У меня положительные впечатления.",
Олешко, Ford custom