"Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do tematu przez obsługę, wykwalifikowana załoga, duża dostępność części od ręki, duży plus dla chłopaków",
klient
"Wszystko Ok, Polecam. Miły i szybki kontakt.",
euzebiusz, Mercedes A178
Godziny pracy - Pon.- Pt. 9 - 17 , Sob. 9 - 14 , Zapraszamy.
Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Oferujemy naprawy główne i bieżące, wulkanizację, serwis klimatyzacji, elektrykę i elektonikę samochodową. Nowością w naszym serwisie jest...
"Bardzo szybki czas naprawy bez naciągania i pojawiających się znikąd kosztów doskonały kontakt z klientem miła i fachowa obsługa zwłaszcza szef ogarnięci ludzie z pasją do tego co robia",
jastasz
"Загорелся индикатор аккумулятора.
Приехал, продиагностировали и через 4 часа забрал машину и поехал в дальнюю поездку.
Все объяснили и оперативно устранили неполадку, хоть форд не их профиль.
У меня положительные впечатления.",
Олешко, Ford custom
"Panie Jacku, dziękuje za zdiagnozowanie usterki, fachowa robota. Serdecznie polecam, Paweł Michałowski",
p.michalowski, Nissan Almera
"Napraw samochodu bardzo dobrze ................................... ...",
Grzegorz, Mazda5 2.0benzyna.2005r
"Skąd te negatywne opinie??? Konkurencja? Korzystam z usług tego warsztatu od 5 lat i zawsze, powtarzam zawsze, trafne decyzje co do usterek!!! Zawsze sprawna naprawa, a że w kolejce trzeba poczekać, to tylko świadczy o ilości klientów = profesjonaliźmie fachowca! Szczerze polecam! Co do cen to są normalne, zresztą jak odwiedzicie kilku magików,...",
Tomek, Skoda Octavia
"Zawsze prowadzę do naprawy wszystkie swoje samochody i nigdy nie było problemu, w środę znowu prowadze swój nowy nabytek na wymianę rozrządu i wiem że świetnie sobie poradzą. Dobre fachowce. Polecam. ",
Skibińska Halyna , Fiat freemont
"Chciałbym polecić warsztat ze względu na fachową obsługę oraz naprawę, miałem problem z turbiną w Focus 2.0 tdci. Teraz samochód odzyskał moc.",
Mariusz, Ford Focus
"Szybko, solidnie i bez lipy. Polecam.",
Stan, Ford Focus MK1
"Po prostu polecam, naprawa tania, szybka i dodatkowo fachowa porada. Jeszcze raz polecam!",
xxx, Citroen, Peugeot, Renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam! Posiadam Skodę Octavię 1 z 2003 r. Silnik 1.9 TDI 90 km. Mój problem: po wyjęciu kluczyka ze stacyjki tj jak chcę wyłączyć silnik -nadal pracuje. Zauważyłem, że ostatnio często przepala się bezpiecznik od włączenia klimatyzacji oraz termometru ( ten sam ). Byłem u mechaników wymienili mi...
Witam, Toyota corolla sedan 2014. Auto było zaparkowane pod sklepem. Żona wysiadła/wsiadła i nie dało się przekręcić kluczyka w pozycję zapłon. Kierownicą można obracać (pierwotnie jak twierdzi była zablokowana). Pytanie co z tą stacyjką może być nie tak, że nie da się jej przekręcić.
Seat Leon 1p cały czas swieci zapłon nawet po wyciągnięciu kluczyka.
Witam mam problem z touranem po włożeniu kluczyka do stacyjki nie reaguje po chwili kiedy ponowie kilka prób normalnie dziala. W czym moze byc problem?