"Bardzo szybka diagnoza, szybka i niedroga naprawa. Polecam warsztat jak najbardziej. ",
Jacek, VW SHARAN 2003 r
"Bardzo polecam ten serwis bez problemu mechanicy poradzili sobie z naprawą instalacji gazowej którą wadliwie zainstalował psełdo instalator z ul rokicińskiej 260 ,ponad to bardzo szybko zlokalizowali usterkę ciśnienia oleju i usunęli ją błyskawicznie przy tym nie zdzierają skóry z klienta.Widać że panowie są profesjonalistami.",
jurekodyn, citroen c4
"Cały komplet usługu, m.in. wymiana zbitej lampy, montaż czujników cofania, wymiana oleju, kasowanie błędów komputera, wykonany sprawnie, szybko i fachowo. Miła i kompetentna obsługa. Bardzo atrakcyjne ceny ;-) Polecam w 100% :-)",
Piotr, Opel Astra J ST 1.7 CDTI
"Sprawna wymiana lewego wahacza, szybka naprawa przebitej opony - dodatkowo sprawdzono mi ciśnienie we wszystkich kołach. Miła obsługa, przystępne ceny.",
Małgorzata, Toyota Yaris
"Naprawy wykonane profesjonalnie,bardzo miła obsługa,szybki termin realizacji.Z usług tego warsztatu korzystałem już kilka razy i zawsze byłem i jestem zadowolony z wykonanych napraw.Mogę z całą odpowiedzialnością polecić usługi bo szefostwo jak i zatrudnieni mechanicy to profesjonaliści.",
Alup, Ford Kuga
"Jak pierwszy raz oddawałem tam samochód, miałem mieszane uczucie czytając wcześniej komentarze. Lecz miło się zaskoczyłem. Racja czasem co do terminu potrafi się przeciągnąć ale to chyba jedyny minus tego warsztatu. Wymieniałem tam oleje, filtry, elementy zawieszenia były robione serwisy klimatyzacji, geometrii kół. Jak na razie się nie...",
Radek, Citroen/ Honda/ Nissan/ Peugeot
"Pojechałam na stuki zawieszenia, panowie szybko zdiagnozowali usterkę i wynienili tuleje wahacza.
Polecam z czystym sumieniem!",
Justyna, Renault Clio
"Muszę powiedzieć, że byłem naprawdę zadowolony z usługi wymiany opon w tym serwisie internetowym. Przede wszystkim, wymiana odbyła się naprawdę szybko. Nie czekałem długo, zanim moje opony zostały wymienione.
Co więcej, wykonanie było naprawdę solidne. Nie było żadnych problemów ani zgrzytów. Po prostu wszystko poszło gładko i sprawnie. Co...",
Kamil, Volvo S60 2021
"naprawdę polecam ten serwis-naprawdę robią cuda z samochodami (wcześniej trzech mechaników nie umiało sobie poradzić z moim autkiem a oni zrobili go w jeden dzień) ceny przyzwoite-przynajmniej wiedzą że biorą pieniądze za fachową obsługę a nie żeby skasować gościa i nić nie zrobić-polecam w 100%",
JACK_1
"Polecam szybko i szybko i sprawnie wykonane naprawy",
Adi, Audi
"Jestem bardzo zadowolony po wizycie w serwisie . Obsługa bardzo miła, profesjonalna. Usługa wykonana szybko i dokładnie. ",
Radosław, Ford Focus
"korzystałem z usług tego warsztatu i zawsze byłem w pełni zadowolony.Szybka mila obsługa;pełny profesjonalizm,niskie ceny usługi to to co wyróżnia ten zakład w śród innych z których musiałem korzystać.Opinia Arka jest ze wszech miar śmieszna.",
Stanisław
"Pan Przemek, super. Kultura osobista na wysokim poziomie. Oprócz naprawy zleconej, przejrzał samochód. Przy odbiorze, pogadalismy sobie o motoryzacji. Tylko terminy, długie jak diabli",
Kwaj, Matiz
"Mały, sprawny warsztat z dobrą obsługą i umiarkowanymi cenami. Duża znajomość Fordów, praktycznie nie wyjedziesz bez naprawy.
W moim C-maxsie naprawy mechaniczne (wahacze, poduszki) jak i elektryka (przeprogramowanie komputera) wykonane bardzo dobrze, samochód sprawny w 100%.
Po uzgodnieniu terminu wszystko wykonane w planowanym czasie....",
Wojtek50, Focus C-Max 1,8
"Zdecydowanie polecam!
Nie tylko dobrzy mechanicy, ale też kulturalna obsługa i uczciwość.",
Poziom
"Rewelacja, specjaliści którzy znają się na rzeczy. Kompleksowa szybka obsługa za przystępna cenę.",
melwood, Ford Mondeo
Jesteśmy firmą, która zajmuje się wymianą filtrów i olejów od 2000 roku. Po kilku latach przerwy wróciliśmy w nowej lokalizacji. Wśród naszych usług znajdziesz: wymianę oleju wymianę filtrów (paliwa, oleju, powietrza,...
Wojpol - autoserwis i autokosmetyka Naprawa samochodów to nie tylko nasza praca, lecz pasja dlatego pracujemy solidnie , uczciwie i z zaangażowaniem. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie samochodów wszystkich marek o...
Solidny I Tani Mechanik. Serdecznie polecam. Sumienny, nie raz zostałem naciągnięty w innych warsztatach, a tu proszę miło, tanio i dobrze wykonane usługi. Troszkę mały warsztat chociaż jakość usług to pełna rekompensata. POLECAM
"Witam Serwisuje się u nich około 2 lat.Naprawiałem sporo rzeczy m.in. zawieszenie,lakierowanie drzwi i zderzaka również usunięto mi usterkę elektryczna z którą inne warsztaty się poddały, Polecam z czystym sumieniem! Solidna obsługa! Terminowi! Fachowe doradztwo! Nie wypuszczą za bramę dopóki wszystko nie będzie dopięte na ostatni guzik! ...",
krzysiek , opel vectra b 2.2dti
"NAJJJJJJJJJJJLEEEEEEEEEEEEPSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII fachowcy :D",
ASMx
"Polecam tego mechanika bardzo szybka i fachowa obsługa polecam",
merc124, mercedes 124
"To bardzo dobry fachowiec - pomimo młodego wieku.Korzysta z doradztwa swojego ojca - najlepszego mechanika samochodowego w Polsce Srodkowej .Naprawy solidne , niezbyt drogie .Polecam wszystkim ten warsztat.",
Radek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...