"POLECAM SZYBKA OBSŁUGA FACHOWOŚĆ I CENA ORAZ SZYBKOŚĆ",
LAMPATR43, ASTRA 2
"W aucie było naprawiane zawieszenie. Wszystko zostało wymienione profesjonalnie. Fachowa diagnoza, dobry kontakt z warsztatem z aktualnymi informacjami o naprawie i ewentualnych kosztach części. Co ważne szczegółowa wycena naprawy a w niej informacje o częściach i zakresie prac wykonanych w samochodzie. Polecam.",
Robert, Kia Cee'd 1 generacja [Facelifting] 2010 - 2012 SW
Wszystkich naszych stałych i nowych Klientów zapraszamy do serwisu mieszczącego się przy ul. Ziemiańskiej 95 w Łodzi. Godziny pracy warsztatu: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 18.00 Sobota 9.00-15.00 Posiadamy...
"Polecam! Idealnie wyważone koła, sprawdzałem na autostradzie. ",
Kazik2, Opel Astra
"Od dziś znajdziesz nas również na facebook
https://www.facebook.com/autoklimanowicki/
zapraszamy",
Auto Klimatyzacja , Wszystkie
"Ogólnie całkiem ok - sprawna wymiana.",
bodzio2
"Fachowosc:) Rzetelnosc. Polecam. Szybko i sprawnie, zdiagnozowali chlopaki co dolega mojemu mondeo.
Naprawa, dokladna i jestem zadowolony.",
Royal, ford mondeo 2000 2.0tddi
"aprawa polegała na zlikwidowaniu wycieków olejów z silnika - okolice pompy oleju( poprawa po poprzednich mechanikach) i wymianie szczęk hamulcowych z tyłu raz linki od ręcznego.
Robota wykonana solidnie . Ręczny trzyma, z silnika nic nie cieknie( po naprawie, silnik i osłona pod silnikiem zostały umyte dzięki czemu nie czuć z nawiewów ...",
Dominik Z., opel astra F rok 2000
"Z obsługi i naprawy jestem bardzo zadowolona .Panowie profesjonaliści z dużym doświadczeniem .Nie posiadam najnowszego samochody i w innym warsztacie nie chcieli naprawić bo stary a oni się podjęli i wychwycili też inne usterki które naprawili .Bardzo polecam ",
Maria, Peugeot Partner 2002
"Naprawy z pełnym zaangażowaniem i bardzo szybko. Wszyscy w warsztacie zawsze są bardzo pomocni i chętnie odpowiadają na pytania. Polecam każdemu. :)",
r_tab, Chrysler Voyager
"Szybko konkretnie i rzeczowo nie marnują czasu klienta i swojego na mój przyjazd byli przygotowani na 5 . ",
Antoni Klimacki, mercedes sprinter 413 cdi 2005r
"Warsztat tani, dobry i fachowy. Właściciel wytłumaczy co zostało naprawione. O jakimś naciąganiu nie ma mowy. Stare części zawsze do wglądu. Polecam każdemu ten serwis.",
Zadowolony
"Byłem w Tommy Garage dwa razy. Pierwszym razem panowie w mojej Corolli E12 wymienili zawieszenie, hamulce oraz płyny eksploatacyjne, natomiast w trakcie drugiej wizyty wymienili opony oraz dokonali nabicia klimatyzacji wraz z ozonowaniem auta. Jestem zadowolony z wykonanych usług.",
Michał, Toyota Corolla
"Zdecydowanie polecam warsztat. Wiedza i podejście do klienta niespotykane w dzisiejszych czasach. Duża wiedza merytoryczna, uczciwość i przekazywanie trudnych prawd o Twoim aucie - fachowo z odrobiną mądrej filozofii. Specjalizacja - auta azjatyckie. Pan Andrzej i synowie poratują w trudnej sytuacji. Więcej takich ludzi a świat byłby...",
egony, toyota starlet/corolla
"Szanowni Państwo, firmę tę polecił mi kolega, który serwisuje w tym warsztacie swoje samochody. Obecnie to jest mój już drugi samochód, który oddałem pod skrzydła tego warsztatu, i jest to drugie Reanault Megane diesel (warto dodać, że kilkuletnie samochody tej marki z tym silnikiem są wymagające pod względem znajomości specyfiki problemów,...",
Piotr, Renault Megane
U nas znajdziesz fachowe doradztwo i pomoc. Kupisz i wymienisz olej, wymienisz opony i napełnisz klimatyzację. Zapraszamy! AptekaOlejowa to serwis samochodowy specjalizujący się w wymianie olejów. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu z aptekarską...
EDI garage - jesteśmy jednym z nowocześniejszych serwisów samochodowych w Lodzi, a nasza polityka jest prosta, być uczciwym w stosunku do klienta oraz świadczyć usługi na najwyższym poziome. Jak widać uczciwość się opłaca bo EDI garage cieszy...
"Warsztat w moim odczuciu profesjonalny, korzystam z ich uslug od wielu lat, posiadam kilka aut. Nie ma naciągania",
Luki, Octavia, Passat, audi a4
Witam, Masz problem z autem i szukasz uczciwego i solidnego mechanika..?! Zapraszamy na rzetelną diagnozę usterki i szybkie jej usunięcie. Zapewniamy naprawy od drobnych do najbardziej skomplikowanych usterek oferując...
"Proszę nie mylić MP MOTO z działającym od 1989 roku serwisem pod nazwą MOTO EFEKT.
Człowiek który wynajmował u mnie stanowisko i psuł opinię wyleciał już dawno z tego terenu,ale jak widzę smród pozostał.
PRZEPRASZAM za to wszystkich klientów
Piotr",
Piotr, me
"Znajomy polecił ten warsztat , ale po przeczytaniu opinii zwatpiłem.
Lecz poprosił mnie abym tam zaprowadził i napewno nie będę żałował.
Miał rację... naprawa przebiegła zgodnie z planem i nie mam żadnych zastrzeżeń po upływie 5 miesięcy od naprawy.
Bardzo polecam tą firmę !!",
Artur, Audi A6 C7
"Na warsztat trafiłem przypadkiem, jeszcze na Folwarcznej. Auto się grzało i musiałem zostawić w najbliższym warsztacie. Zachęciła mnie strona www. Jak się okazało to był bardzo dobry strzał. Pan Darek przyszedł mi z pomocą.
Auto naprawił szybko i stosunkowo tanio. Ponieważ nie mogłem po nie przyjechać odwiózł mi je z pracownikiem pod dom!...",
Konrad, Peugeot 607 / Mazda 3 / Toyota Avensis
"Witam, konkretna diagnoza i ocena sytuacji .Jak zawsze P.Ewa z ekipą doświadczonych mechaników potrafią trafnie ocenic sytuacje i naprawic.Nie znam barzdziej doswiadczonego zakładu w Łódzkim gdzie naprawiaja mercedesy. Polecam i pozdrawaim Radoslaw CLS.",
Radoslaw, Mercedes Benz CLS
"Z autem jeździłem do wielu warsztatów, ale jeszcze nigdy nie zostałem tak profesjonalnie obsłużony. Pan Wojtek to prawdziwy pasjonat samochodów i widać, że zależy Mu na każdym kliencie. Chociaż to jego praca to podchodzi do niej z największą przyjemnością, bo widać, że lubi to co robi. Ze swoim Seicento przyjechałem z polecenia, miałem do...",
Rafał, Fiat Seicento/Sporting
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...