"Po prostu normalni ludzie. Podchodzą do sprawy po ludzku, nie zdzierają, wiedzą co jest co - a robią bardzo solidnie. ",
Zadowolony
"Czas naprawy był dłuższy gdyż mechanik był na urlopie, ale zostałam o tym od razu uprzedzona. W dniu powrotu mechanika wieczorem dostałam telefon z informacją o wykrytych usterkach (stacyjka, blokada kierownicy i światło stopu). Auto było do odbioru następnego dnia wieczorem. Obsługa bardzo miła, fachowo i cierpliwie wytłumaczono mi na co...",
Sabina, saab 9-3
"Z całego serca polecam ten warsztat! Panowie bardzo dokładnie I sprawnie podchodzą do zleconych napraw I przy tym są niezwykle mili i uprzejmi.",
Lidia, Honda jazz
"Dobra profesionalana przedefszystkim tania , jestem bardzo zadowolony z opsugi i polecam ten warsztat napewno nie zostaniecie zawiedzeni.",
Kamor, Opel Astra
"Pan Marcin jest mechanikiem godnym polecenia. Wielokrotnie naprawiałem u niego swoje samochody , bardzo szybka diagnoza a także profesjonalna naprawa . Warsztat posiada nowoczesne urządzenia oraz wyspecjalizowanych mechaników . POLECAM",
florek, Wolskwagenn golf
"Bardzo pozytywnie oceniam warsztat, sprawdzałem w tym warsztacie auto przed zakupem. Profesjonalne podejście do tematu, panowie mechanicy bardzo pozytywni. Miłym zaskoczeniem była nieduża kwota za usługę.
Zdecydowanie polecam",
krzysztof, opel corsa
"Tanio i fachowo polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!",
Daniel, Vw
"Ostatnio naprawiałem u nich auto, nie mam uwag. Obsługa miła i szybka :) polecam",
Mateusz43
"Bardzo dobry mechanik! tylko on zdiagnozował prawidłowo problem w samochodzie. A na dodatek ceny bardzo przystępne. Polecam!!!",
miki, Opel Astra
"Bardzo przyjaźnie dla klienta przygotowana logistyka oraz punktualność i profesjonalizm w bardzo wysokim wydaniu. Dziękuję. Jestem bardzo zadowolony.",
Marek Bąbik , Hyundai i 30 48V 1,5L Smart, gwarancja odbiór oso
Kompleksowy serwis samochodowy, naprawy mechaniczne, diagnostykę komputerową oraz serwis klimatyzacji. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie zawieszenia, układu hamulcowego, wymianie oleju i filtrów, geometrii kół oraz przygotowaniu aut do...
"Serwisuję swoje samochody u Tomka Łopatki od 1993 roku. Jestem bardzo zadowolony. Solidnie wykonywane naprawy i przeglądy, nie naciąga na niepotrzebne koszty.",
206, peugeot 206
"To nie tylko dobry mechanik to jest jest teraz mój mechanik
Pozdrawiam
",
Luki, Skoda Fabia tdi 1,2 2012
"Pan Przemek jest świetnym specjalistą. Lista do roboty była bardzo długa. (Układ kierowniczy - końcówki drążka; Zawieszenie - tuleje wahacza; Układ zapłonowy - wymiana świec; Łożysko podpory półosi; Łożysko koła; Tarcze, klocki; Filtry, oleje. itp. itd.) Polecam samodzielnie zakupić części ponieważ dzięki temu można sporo zaoszczędzić....",
Szymon, Ford Focus mk1
"bardzo miła obsługa, ceny może troche duże ale za jakość niestety trzeba zapłacić. przeglad wykonany bardzo szybko, bez zbednych ceregieli.
złego słowa powiedzieć nie moge. ",
krzysiu, passat
"Pan dobrze wie co robi. Inni pseudo znawcy nie potrafili dobrze wyczyscic i wyregulować układu paliwowego i zapłonowego. Po regeneracji gaźnika i wyregulowaniu w tym warsztacie, auto pali z pół obrotu silnika. Polecam!",
Jakub, Peugeot 204
"Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu SiSauto.
Usterka, jak się okazało, wtryskiwaczy została zdjagnozowana w ciągu niespełna godziny, choć wcześniej dwa inne serwisy kierowały mnie w stronę wymiany komputera silnika (sic!).
Ostatecznie mam sprawny samochód za niespełna dwa tysiące złotych.
Wcześniej zaczynałem liczyć się z naprawą za...",
Robert Machnikowski, Land Cruiser
"Prawdziwy wszechstronny i uczciwy fachowiec jakich mało",
Kuba Mercedes C220
"Auta w żaden sposób nie mogłem uruchomić.Naprawić , czy zezłomować ? Wybrałem naprawę u właściwego człowieka. Jestem bardzo zadowolony. Trafna diagnoza i ... auto po wizycie jeździ jak nowe , a kilku mechaników mówiło ,że nie da rady tego naprawić.",
Tomala, Rover 25
"Super warsztat. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Szybka diagnoza usterki i szybka informacja co i za ile trzeba naprawić. Telefon codziennie z informacją co się dzieje z samochodem i co jest robione. Uzyskałam również wskazówki co do innych układów w aucie i sugestie co należało by poprawić i na co zwrócić uwagę w dalszej eksploatacji auta....",
Beata, Kia
" Obsługa mila ale z pracy jestem średnio zadowolony. Samochód oddałem w czwartek a odzyskałem we wtorek. Musiałem sam zgłosić się do warsztatu bo nikt nie mógł mnie poinformować że zostało już zrobione "zapomniałem" powiedział jeden z pracowników. Miałem do wymiany końcówki drążków oraz w aucie występowało falowanie obrotów... Po odbiorze z...",
Sebastian, Opel Astra F
"Szybka i trafna diagnoza.Czas naprawy błyskawiczny.
Polecam !",
barny11, bmw e 60
"To jest bardzo przyjemny warsztat, manager wraz z personelem są czujni, uważne i znają się na swojej sprawie
Warsztat nie do wyciągania kosztów, tylko do pomocy, konsultacji i naprawy.
Gorąco polecam wszystkim kto chcę samochód naprawić a nie zepsuć ;)
Będę wracał na 100% do tego warsztatu, wreszcie znalazłem swój ulubiony :)",
Tymek, BMW E90 318i 2.0 benzyna 2007
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...