"Bardzo fachowa obsługa, ceny rozsądne. Trafiłem do AutoBodo z polecenia znajomej, która bardzo zachwalała, i przekonałem się, że to naprawdę dobry zakład mechaniki samochodowej. Naprawiam już tam swojego Transita od ponad 2 lat teraz przeniose się jeszcze z osobówkami. Gorąco polecam.",
Marcin, Ford Transit
"Szybko i co najważniejsze porządnie. Usterka okazała nie dotyczyć tego co zakładalem ale mechanik szybko uświadomił mnie co jest nie tak i dzięki temu uniknąłem dodatkowych kosztów, Polecam.",
laik, Audi A3 1998
"Super serwis panowie mechanicy wiedza co rabia ogarniaja wszystko obsluga mila auto odebrane tego samego dnia polecam .",
Andrzej, peugeot
"Podczas 2 godzinnej wizyty w samochodzie zlikwidowane zostały wszystkie problemy z 30 letnim gaźnikiem, między innymi spory wyciek paliwa, ssanie automatyczne i gaśnięcie przy dojeżdżniu do skrzyżowania na luzie. W tym warsztacie gaźniki są rozbierane i składane jak klocki Lego, bardzo polecam osobom mającym problem z gaźnikiem.",
Adam, Audi 80 B2 1.8
"Bardzo dobry mechanik. Bardzo czysto robi, szybko i sprawnie. Najważniejsze, że nie wraca się i nie jeździ nigdzie dalej na poprawki. Specjalizuje się w grupie VW.",
Pen, Seat Cordoba
"Bardzo dobry zakład, zawsze miło jestem obsługiwany i wysłuchiwany. Naprawa w krótkim czasie i wszystko działa tak jak powinno, ceny również atrakcyjne. Polecam",
Łukasz, Seat Toledo
"zacznę od minusów- czasem w sezonie trzeba zostawić auto i czekać kilka dni na naprawę, to jest z jeden strony minus bo latem bez klimy trudno wytrzymać, ale z drugiej strony widać jak duzy jest tam ruch latem, więc chyba znają sie na rzeczy :)
plusem jest na pewno kompetencja, o cokolwiek nie zapytać, to wytłumaczą krok po kroku co i...",
Jarek 1201, volkswagen golf
"Miałem naprawianego opla, z całym przekonaniem warsztat godny polecenia, szybko, solidnie, uczciwe podejście do klienta. ",
slawek, Opel Vectra
"bardzo fajny gość,nawet półtora gościa,szybki sprawny i fachowy,świetny fachowiec od klimy,po prostu dybeściak,błyskawicznie znalazł usterkę,zamówił potrzebne części i naprawił mój pojazd.",
pawelantoni19, chevrolet spark
"Wymiana hamulców w mojej firmowej ciężarówce naprawdę dobra cenowo no i oczywiście jakościowo. Chcę gorąco go zarekomendować. Ceny są tu naprawdę przystępne a jakość napraw doskonała.",
Jacek
Stacja Obsługi Samochodów spec.MERCEDES Płoski Piotr
28 Pułku Strzelców Kaniowskich 36, Polesie, Łódź
"profesjonalna i mila obsluga !!!! POLECAM !!!! ceny nie z kosmosu ,,,, fajni ludzie ,PASJONACI ,,
",
Grzesiek n, glk
"Bardzo dobra obsługa i fachowość prosto zaskoczyła !naprawa mojego samochodu i wymiana masła za krótki czas i idealny ceny sprawiła wielkie wrażenie !Dziękuje serdeczne !",
35.01.2025, Mersedes
"Citroen Xsara Picasso, błyskawicznie przyjęty, zdiagnozowany i naprawiony. Polecam",
MarP, Citroen Xsara Picasso
"Od lat serwisuje tam swoje samochody,
Warsztat warty polecenia. Trafna diagnostyka i dobre podejście do klienta.
",
Juzek, Mercedes
"Polecam kazdemu ten warsztat!!!",
Jaaaaaaa
"Usługa na bardzo wysokim poziomie, za rozsądną cenę. Chłopaki ogarniają ciężkie tematy. Znają się na rzeczy. Wiedzą co robią. Naprawdę polecam. Trafiłem przypadkiem, a miłe zaskoczenie i polecam .",
korner67, Audi A6
"Pozytywny. Wlasciwa diagnoza awarii i skuteczna naprawa. ",
Dav , E39
"Sprawna ocena usterki, szybka naprawa, dobry kontakt z warsztatem.",
Krzysiek, Ford Fiesta 2008
"Zdecydowanie polecam! W dwóch warsztatach , wymieniali, naciągali a usterki nie usunęli....
Pan Łukasz bezbłędnie usunął awarię , w końcu mam sprawne auto! Koszt naprawy był zdumiewająco niski.
Polecam",
Golf IV, golf IV
"Fachowo i terminowo a do tego w przyzwoitej cenie (naprawa układu wydechowego). Polecam",
bestspec
"Szybko, sprawnie i na temat.",
mariusz, opel zafira 1.9
"Fachowo i bez ściemy. Warto. Panowie podchodzą indywidualnie do każdego klienta i wyzwań jakie przynosi :)",
Michał, mercedes amg
"Wszystko zostało załatwione bardzo szybko i profesjonalnie. Polecam ",
Dominik, Skoda Fabia [gen: 5J 2007 - 2010, rok: 2008] 1.2 M
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...